Suzuki SV 650 (2005)

Vlastník Haunter
Vloženo 15.2.2016
Aktualizováno 20.12.2016

Lehká aktivní motorka, žačátečníky asi chvilku potrápí dva válce, potom ale nebudou litovat.

Ducati Monster 1000: Do začátku moc velká zabijárna

První dojmy - Napřed jsem měl strach - rok po řidičáku jsem na mašině neseděl. Hodně mě překvapilo její zrychlení (dvouvál, váha) no a jako plus bych bral i posed - když si baťůžek mohl zvolit mezi spolujezdcováním choppera a SV, šla ke mně ;-)

Motorku bych doporučil pro - Mladí začátečníci, holky nebo druhá motorka pokud člověk tolik nehledí na výkon.

Doplňky na motorce - Padáky, červená řídítka

Hned mě zaujal její vzhled, bohužel mi taky přišlo (kupoval jsem 'omezenou' na 25kW), že si tuto mašinu kupujou jen mladí kluci, kteří se většinou někde rozstřelí a pak se jí chcou rychle zbavit - proto si dejte pořádně záležet s výběrem a HLAVNĚ - běžte s někým dostatečně zkušeným, který vám kdyžtak dá facku a rozmluví vám to.

Největší plus je váha - a tím pádem její manévrovatelnost. Občas jsem s ní vyjel po polňačce na zahradu, do města taky ideálka - člověk se všude vleze. Potom následuje zrychlení - když se ti nelíbí ten za tebou nebo před tebou, za chvíli jsi fuč...

Ohledně servisu - zajel jsem s ní do Suzuki ve Slušovicích - kde mi řekli, že rozvody se u tohoto typu nedělají (je na ní cca 45 000), udělali jen ventily, potom následovalo KSK Moto v Rožnově (doporučuji), kde mi opravil snad vše, co bylo zohnuté, špatné a křivé (brýle, přední osa, zadní blinkry, zalepený motor, ložisko řízení).

V létě jsme projeli s přítelkyní jako baťůžkem Jižní Moravu až na Vranov, najeto cca 1500km a v pohodě, nejvíc nás trápilo vedro a můj smysl pro správný směr cesty. Na dálnici také není problém držet 160 - a to i s bagáží a spolujezdcem.

Průměrnou spotřebu mám 3.5l (extra agresivně moc nejezdím).

Jelikož jsem opravdu začátečník, další věci případně doplním časem, fotek pár vyrobím.

R.I.P. Prasknula kliková hřídel. Nějaké pako, které ji mělo předtím rozsekanou blbě složilo motor a tohle byl důsledek...

HonzaCR250R
HonzaCR250R napsal 20.12.16 v 15:43 10b.

Pěkné počtení až na ten závěr
To by mě jeblo

Haunter
Haunter napsal 20.12.16 v 14:55

---

Ursa
Ursa napsal 22.02.16 v 14:56 10b.

Tá červená jej nesmierne sekne Nech to jazdí

Kuking
Kuking napsal 15.02.16 v 21:03 10b.