Yamaha XS 1100 (1978)

Vlastník NXram
Vloženo 15.2.2016
Aktualizováno 15.2.2016

XS 1100 je prostě klasika po které jsem pořád pokukoval, no a když se prodává 3km od baráku a je pěkná, byl by hřích ji nekoupit

Motorka koupena od Winkl (Zruč) - Radek je stejný blázen jako já :-)

Yamaha XS 850: Momentálně žádná na prodej v ČR a 1100 je nejvíc
Yamaha XS 750: Momentálně žádná na prodej v ČR a 1100 je nejvíc

První dojmy - Motorka v tomto provedení kapotáží a kufrů Vetter je docela velká a samozřejmně taky těžká, ale po GL 1200 mne už asi nic moc nepřekvapí :-) Motor krásně táhne a má fakt sílu, je až neskutečné jak si krásně přede a ten zvuk... už mě to zase bere

Motorku bych doporučil pro - Pro každého kdo ji chce a přijme ji takovou jaká je .

Doplňky na motorce - Již zřejmě z výroby kapotáž a kufry od firmy Vetter

Proč jsem si tuto klasiku koupil, jako vždy protože jsem chtěl !
Je jich docela málo a o proti hojně rozšířené 400 a 650, je to úplně jiná liga.
Motorka je myslím ve velmi dobrém stavu a Radek se oni hezky staral, mám v plánu jen vyčištění a seřízení karburátorů a kontrolu stavu vnitřku nádrže, asi trochu pozlobím čalouníka s výrobou nového koženého kaslíku atd. Ale jinak nic zásadního neplánuji, prostě ji zaparkuju do garáže k ostaním aby jí nebylo smutno.
Podvozek mi přijde docela měký, ale uvidíme, přeci jenom mám 100KG, samozřejmně si člověk musí dát pozor na brzdy, i když má dva kotouče, tak ty jednopístky žádnou hitparádu neudělají, sice tam již z DE jsou pancéřové hadičky, ale prostě to stejně brzdí málo. Super je, že spojka je hydraulická, sytič má dvě polohy atd., je vidět že to byl vrchol nabídky Yamahy. Moc se těším, až se sní projedu někam dál. Díky velkému plexi a kapotáži se na ní cítím podobně jako na GL, ale ta je ještě dále. Docela dobrý nápad je dva větráčky v plexi, které za letních měsíců nebudou k zahození. Až něco najedu, doplním další poznatky a pocity .

Čadil
Čadil napsal 04.04.18 v 20:18 10b.

marafzs600
marafzs600 napsal 12.05.16 v 18:05 10b.

pěkný stav.

StrayCats
StrayCats napsal 22.02.16 v 18:40 10b.

mnooooo tak ty jsi pán!!! A´t jezdíí!!..

Kostelník
Kostelník napsal 19.02.16 v 14:46 10b.

Ale tak tohle je velká, velká paráda! Opravdu nádhernej kus! Ať slouží!

Big.One
Big.One napsal 16.02.16 v 19:58 10b.

Krása nesmírná. A ten stav je 1A .,