Honda DN-01 (2009)

Vloženo 14.2.2016
Aktualizováno 14.2.2016

DN- 01 -sen č. 1 -čekal jsem až klesne cena na moje možnosti koupě

První dojmy - Tohle jsem chtěl po modelu Silver Wing 600 - plná spokojenost

Motorku bych doporučil pro - pohodová moto pro toho co nikam nespěchá, chce toho po cestě i mnoho poznat a vidět

DN 01 - velká odlištnost - držák ceny a budoucí ceněný veterán
Najeto cca 1200 km
Nějak neřeším recenze, pro mě pohodlná, věděl jsem do čeho jdu, nedostatky odpouštím
motorka se cítí nejlépe u mne - bude mít vše co potřebuje
na delší cesty se chystám až letos, věřím , že nezklame

Slavekold
Slavekold napsal 06.08.18 v 15:09 9b.

Mám vážný zájem zakoupit tento stroj. můžeš mi prosím napsat nějaké své poznatky o opravách , závadách a zkušenostech ze servisu ?
Moc díky

rija
rija napsal 21.02.16 v 23:09

určitě máš i pravdu, ale nehodnoť motku ,když ještě nějakým způsobem žije, i tu svou Yamku, třeba se jednou do té ceny dostane. Taky třeba poštovní známka modrý mauricirius měla mnoho odlišností a kde je dnes ?

JohnnyS08
JohnnyS08 napsal 21.02.16 v 21:14 10b.

Možné je všechno Ale nesázel bych na to. Teď jsem to řešil třeba u Yamahy Vision - ve své době futuristická, nabitá technikou, ale prodejně neúspěšná, dnes se drží cenově níž, než tuctová XJ 600 z té samé doby - a to je myslím případ většiny obchodně neúspěšných modelů. Samozřejmě, najdou se i výjimky, třeba přeplňované motorky z 80-tých let rostou v ceně jak blázen.

Ať to dopadne jak to dopadne, přeji ti hodně pohodových km v sedle tvé DN

rija
rija napsal 21.02.16 v 18:14

Ahoj Johnny, poznámka o tom možném budoucím veteránu je jen můj pocit. Ale třeba to tak jednou bude a až to třeba bude tak se nám už možná bude sypat z očí jen písek.

JohnnyS08
JohnnyS08 napsal 21.02.16 v 15:57