Honda CB 500F (2015)

Vlastník W55F
Vloženo 14.2.2016
Aktualizováno 14.2.2016

Příjemná, snadno ovladatelná, měřím 176 cm, oběma nohama jsem na zemi, těžiště nízko.

Motorka koupena od FIRMA:Moto Liberec (Františkov-Liberec X

Yamaha SR 400: Rozhodly peníze

První dojmy - Do ruky padla hned, jakožto čerstvý držitel ŘP sk.A nejsem žádnej rychlej drak, spíš zvolna kroužit po kraji. Když jsem ji odvážel z Liberce, tak přes město, po dálnici i na malejch nefrekventovanejch silnicích nenastalo nic děsivýho.

Motorku bych doporučil pro - Kdo začíná silnější stroje, holky...

Doplňky na motorce - Na radu podstatně zkušenějšího kamaráda jsem si nechal hned nainstalovat padací rámy, zásuvku 12V a vyvedení nabíjení baterky pod sedlo spolujezdce.

Zatím jezdím po okolí, max. trasy do 200 km, často přestávky na nikotin, na kafe nebo jen tak se pokochat pohledem do kraje. Zatím si při jízdě nerecituju z Máje K.H.Máchy, ale možná na to taky dojde... Se spolujezdcem jsem zatím ještě nejel, spotřebu nedokážu odhadnout. Jednou jsem musel zabrzdit zhruba v padesátce, když to přede mnou "zaflekovalo" auto, brzdy to zvládly bez nějakejch hrozivejch tanců. Úložnej prostor pod sedadlem spolujezdce nevelikej - mám tam jen lékárničku, něco málo by se tam ještě dalo asi nacpat...Maximální rychlost jsem měl na dálnici 140 km/h, ale vítr už byl hodně nepříjemnej.
Na delší trasu se s partou teprve chystáme, takže uvidím, ale myslím, že by to neměl
bejt problém.

EMC37
EMC37 napsal 21.02.16 v 15:00 10b.

Honada

W55F
W55F napsal 15.02.16 v 20:15

Díky.

Klose
Klose napsal 15.02.16 v 15:05 10b.

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 14.02.16 v 21:35 10b.

wsbk
wsbk napsal 14.02.16 v 18:58 10b.