Suzuki GN 125 (1998)

Vlastník hokynec
Vloženo 14.2.2016
Aktualizováno 29.5.2017

Suzuki GN 125 mi přijde jako velmi povedená motorka... Je lehká (pouhých 112kg) vzhledově příjemná, prostě takový menší, velmí pohledný chopper.

Jawa 125 Dandy: GN pro mně byla lepší (jsem menšího vzrůstu) a byla v danou chvíli levnější

První dojmy - Na motorku jsem si zvyknul rychle, už po prvních pár metrech jízdy se mi líbila.. Schválně jsem si jí opatrně položil na zem (jako to dělají v německu před prodejem motorky), abych zjistil jak obtížné bude ji zvednout v případě, že bych si někde "ustlal"... Se svými 112kg to nebyl žádný problém.. Motorka je velmi rychlá, na 125ccm z roku 1998 i docela svižná a obrátna... Bohužel jsem ještě neměl příležitost vyzkoušet spotřebu, ale podle recenzí na internetu, kde ostatní co mají s motorkou větší zkušenosti psali spotřebu zhruba okolo 3 litru na 100km si myslím že spokojenost bude maximální...

Jak už jsem psal. S motorkou mám zatím minimální zkušenosti, ale něco málo už jsem najel.. Motorka mi přijde skvěla.. Svižná, obratná, na svůj obsah i docela rychl (je to má první motorka).. Ale líbí se mi že je opravdu hodně lehká protože 112kg je podle mně opravdu minimální hmotnost... posez je velmi pohodlný, také se mi líbí jak je motorka sama o sobě malá.. Prostě mě už tím nějak okouzlila... Jediný zápor co k ní zatím mám je, že mám dost měkké přední tlumiče (to už ale bude zase věc názoru). Je po bouračce. Bývalý majitel jí koupil nabouranou, dal jí dohromady a údajně na ní od té doby najel 3500km, ale zůstaly křivé vidle, takže možná i tím jsou měkčí.. Zatím netečou a na jízdu samotnou to nemá nějaký extra vliv, ale časem určitě přijdou vyměnit.

bewec
bewec napsal 15.02.16 v 11:23 10b.

GN je super železo -

horneto
horneto napsal 14.02.16 v 07:08 10b.

super masa , same pohodove kilaky