Honda CB900 F2 Bol d'Or (1984)

Vlastník Steve-Honda
Vloženo 13.2.2016
Aktualizováno 30.12.2016

Skvělá, krásně jede, krásně brzdí, krásně svítí, krásně všechno...

Motorka koupena od Helmut Němec - Koupena cca 600 km od mého domu kdesi v Německu. Pan Němec měl v očích slzy když jsem ji nakládal. Ani nevím jestli pro BdO, nebo pro ty éčka , které mu hned manželka vzala z ruky.

První dojmy - Těžká, ale při jízdě se všechna hmotnost ztrácí.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho kdo ji musí mít.

Doplňky na motorce - Pár věcí na ní bylo, tak jsem to sundal, chci ji mít v originále. Nechal jsem si jen výztuhu mezi předními tlumiči, připadá mi pak předek pevnější.

Sháněl jsem, dlouho jsem sháněl jen tuto kapotovanou a jen červeno-bílou. Už jsou to čtyři roky co ji mám doma a po dvou letech taky došlo na nějaké to ježdění. Pár km jsem už najel a na nic si nemůžu stěžovat. Vše funguje bezvadně, spotřebu neřeším ( 6-8 ). Nabalím stan, spacák a jedu. Po delší odstávce trošku horší starty , ale vždy se nechá přemluvit. Nejvíc mi vadí okamžitě se sklápějící pohotovostní stojan, ten musím vyměnit za novější , který zůstává vyklopen při narovnání .

cbxman
cbxman napsal 09.03.16 v 19:30 9b.

ElFidel
ElFidel napsal 20.02.16 v 23:11 10b.

Kua to je Stroj

martin_exc
martin_exc napsal 20.02.16 v 20:24 10b.

stačí, když z čepu bočáku odřízneš přesah o který se opírá pružina a máš vyřešeno.

O.N.E.
O.N.E. napsal 20.02.16 v 14:01 10b.

Parádní kousek
Asi před peti lety mi to nabízel známej přesně takové barvy za cca 25tis a já vůl to nevzal asi jsem měl úpal nebo něco

kundatrak
kundatrak napsal 20.02.16 v 00:12 10b.