BMW R 1200 GS Adventure (2010)

Vlastník Didivlk
Vloženo 13.2.2016
Aktualizováno 5.11.2018

Splnění největšího snu ! co víc se dá říct :)

První dojmy - Při koupi jsem měl obrovské štestí, Advík stál jen v gáráži a za 4roky najel 1980 km. Takže ani nebyla zajetá a vše stále je jako kdyby právě vyjela z výroby! Doufám že spolu ještě zažijeme velké věci!

Motorku bych doporučil pro - Pro cestovatele, kteří chtějí zažít nejlepší svezení co existuje :)

Doplňky na motorce - Navigace BMW, Držák navigace Touratech, vyšší plexi touratech, 3x alu kufry, rozšíření bočního stojánku Touratech, rozšíření krytu motoru, kryt světlometu Touratech, vyšší plexi Touratech

Myyslím že o tomhle mamutovy se toho napsalo už spousty, já jen můžu že najet na ní za den 1000 km není problém a člověk se cití jak po hodinovém výletu kolem komína!

Motorka je to vážně téměř dokonalá, v létě se s ní chystám do Gruzie a už se nemůžu dočkat až ji protáhnu pořádnýma šotolinkama. Dále pak rozjíždím pomalu projekt ovlkaroundtheworld, a do 8 let bych rád vyrazil na cestu kolem světa! Moje fotky z cest už teď můžete sledovat na instagramu @ovlk :)

Víc asi dodávat nemusím, přeci jen je to modla poloviny motorkářů a já už sám poznal ve 23 letech proč :)

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 13.02.16 v 20:33 10b.

tazmanskyčert
tazmanskyčert napsal 13.02.16 v 19:41 10b.

Nejlepší volba - vlastní zkušenost!!! A gruzie - pecka! Doporučuju obě.

Zelinář
Zelinář napsal 13.02.16 v 16:55 10b.

Porad tvrdim, ze BMW R1200GS Adventure nejlepsi masina ... a krute ti ji zavidim