Suzuki SV 650 (2006)

Vlastník škvára18
Vloženo 13.2.2016
Aktualizováno 28.3.2016

Krásná, černá střela. Dlouho jsem se díval po inzerátech, až jsem narazil na tuhle a prostě musela být moje :) Každý, kdo byl ve stejné situaci, jako já, to určitě pochopí :)

Motorka koupena od FIRMA:Tass Motocentrum (Chrudim I)

Suzuki SV 650S: důvod neuveden

První dojmy - Celou dobu jsem jezdil Enduro, Yamaha TT600E - dala mi hodně, nikdy na ni nezapomenu. Najednou jsem chtěl zkusit něco jiného, hodně mě láká na motorce cestovat, takže nějakou silnici. Jednou mi kámoš půjčil SV, no a bylo jasno :)...

Motorku bych doporučil pro - každý musím sám nejlíp vědět, co chce a co mu vyhovuje.

Doplňky na motorce - širší řidítka, miniblinkry, Leoš Vinčuj, kožený Bagster.

..krásně se pokládalo do zatáček, málem jsem si z toho ucvrnkl, s laďákem krásný zvuk, výkon akorát, chtěl jsem litříka, ale není se kam hnát. jednou třeba bude.
Předešlá motorka byl jednobuch, byl jsem s tím maximálně spokojený, nikdy mě nelákalo jezdit na motorce, která zvukem připomíná vysavač, líbí se mi tvrdý, dunivý zvuk. Prostě ať to trošku budí respekt a upoutá pozornost, myšleno v dobrém, nepotřebuju se před nikým naparovat...
Takže TT bylo prodané a já už se pokukoval po nějakém tom SV, Měl jsem štěstí, že jsem měl možnost vyzkoušet si eSko, i eNko, no a eNko mi vyhovovalo víc. Mám přes 190 cm amůžu říct, že se na ni bez problému poskládám, takže můžu tvrdit, že ti, co tvrdí, že je motorka pro čahouny malá... blbost! Kdo nezkusil, neví :) Já osobně si na ní připadám ''takhle'' malej.!
Motorka má širší řidítka, takže za jízdy klidně můžu dělat kliky, ale co hlavně?!... Laďáček, mmm bájo, jsem nadmíru spokojen. Snad bude motka šlapat jak Švýcarské hodinky. Postupem času třeba něco dopíšu. Omlouvám se slohovkářům, že to trošku všechno krátím a přeskakuju pátý přes devátý, ale jsem z ní ještě vycvrkaný , mám z ní upřímně obrovskou radost!! :)))

28.03.2016 Vyjížďka s bráchem, 150km, okolí Vranovska, já 95kg 195cm, Brácha 105kg 190cm, motorka krásně táhla, jde poznat, že nejedu sám, ale naprostá pohoda, motorka jela krásně, krásně se ovládá a ani pod náma nevypadala jako malá motorka Takže!!, nic z těch názorů a řečí, že motorka je na cestování ve dvou malá, slabá, nebo něco takového, není pravda... Tudíž čahouni, SV jen a jen DOPORUČUJI !!

Shacker
Shacker napsal 12.03.16 v 21:41 10b.

Fajne

škvára18
škvára18 napsal 13.02.16 v 18:29

Díky, snad spolu budeme dlouho

Déjávu
Déjávu napsal 13.02.16 v 15:47 10b.

Tak ať ti vydrží co nejdýl. Je to dobrá motorka se správným počtem válců.

škvára18
škvára18 napsal 13.02.16 v 14:34

To jsem si ji byl teprv vyzkoušet v prodejně

paveka
paveka napsal 13.02.16 v 14:28 9b.

pěkne moto ale ten obleček