Jinlun JL 250-5 custom (2011)

Vlastník Mirrecekk
Vloženo 12.2.2016
Aktualizováno 12.2.2016

Sice to neni motorka ale dlouho me tahle hracka lakala

První dojmy - no je to cina tak zadna slava ale jak to bejva u cinanu,dodelej si sam,tak hned na podzim komplet odstrojena a opiskovana kostra a hop na kvalitni barvu,komaxit a par vystuch. kolku jsem komplet prodlouzil protoze sedlo je tak dobre pro jednu osobu a ne pro dva

Motorku bych doporučil pro - no neni to vec pro kazdeho,clovek co ji chce musi neco umet a umet se oni i starat a ne jen jezdit

Doplňky na motorce - kvalitni tachometr za kterej by se nestidil kdejakej supersport naslapy z nerezu a hromada jinych veci

no po dokonceni budu vedet vic,v originalu zadna slava no proste cina ale jsem clovek co se rad v necem hrabe a tohle je proste vec presne pro me,jen nevim co budu delat as bude komplet hotova ale vim ze tuhle potvoru urcite neprodam... je to paradni vec a spotreba no proste parada neco kolem 3 litru na sto je nadhera na to moje vikendove jezdeni v lete...jinak kolka je jako motokara,ma rada peknej povrch no co kecam ona to podstate motokara je

ElFidel
ElFidel napsal 19.02.16 v 22:39 10b.

Pěkně sis s tím vyhrál.

SojkinXR6R
SojkinXR6R napsal 15.02.16 v 15:54 3b.

Taky věřim tomu že to neprodáš, hlavně na tom nenech ruce,a by tě to potom nesralo o to víc :)
Ať drží !!

Déjávu
Déjávu napsal 13.02.16 v 12:02

MARTIN> S motorkou to má společné akorád, že máš helmu.

MARTlN
MARTlN napsal 13.02.16 v 07:33 1b.

Motorka na ctyrech kolech...