renocar_unor

Yamaha XT 600Z (1988)

Vlastník -Nio-
Vloženo 12.2.2016
Aktualizováno 17.8.2017

Stará dobrá mašina která nikdy neomrzí. Každý takový stroj si zaslouží dožít s úctou a ne na šrotišti.

První dojmy - První dojem? Předešlá motorka TDM 850 takže po usednutí do sedla jsem dostal dojem, že sedím na jízdním kole a ne na motorce. Vyšší těžiště, nižší váha, větší zdvihy podvozku ... prostě paráda. Okamžitě jsem ji koupil a letěl po poli až domů. Zhruba nějakých deset kilometrů čerstvě pooraným polem. Super škola na super stroji. První dojem je tedy takový, že tahle mašina je na poli jako doma.

Motorku bych doporučil pro - Je vhodné pro někoho kdo se v motorech rád hrabe a kdo se rád podívá více mimo asfalt.

Doplňky na motorce - Dnes odstrojeno: blinkry, zacátka a další nepotřebná váha

Mám ji první den. Zkušenost je jen z jízdy na polní cestě a poté po poli. Jsem zatím velmi rád za ovladatelnost, za váhu, za velký přední kolo, za to jakým terénem projede ... tak, kde TDM končí je XT jako doma. Podvozek nerovnosti krásně filtruje.

Vady má velké a nepřehlédnutelné ale má roky a člověk to s tím kupuje, že do toho něco nasype. Žijeme jen jednou.

Později jistě budu hodnotit více - prozatím jen takto aby jsem zaplnil povinný řádky

Čadil
Čadil napsal 04.04.18 v 20:26 10b.

stnd
stnd napsal 27.07.16 v 21:30

náhodou jdu kolem a koukam pořádná motorka

Mann
Mann napsal 09.04.16 v 15:11 10b.

XTZ 600 jsem ještě s tak velkou bandaskou na benzín neviděl Poctivý železo s tankováním 2x ročně. Jednou na jaře pro jízdu na celou sezónu a jednou na podzim před zazimováním Mám rád staré Dakarovky a to je jedna z nich

dalila
dalila napsal 19.02.16 v 13:54 10b.

...přesně tuhle jsem měl asi 60.000km.
Ideální stroj do začátku,dobrá na cestování(byl jsem s ní v Římě),perfektně jde na zadní a v té mé ještě slušně něco mlátilo...
Jasnejch 10b. za nostalgii.

Yamaha-Virago
Yamaha-Virago napsal 14.02.16 v 16:58 10b.

Pěkná.