Kymco Dink 150 (1999)

Vlastník Blueracing
Vloženo 12.2.2016
Aktualizováno 12.2.2016

Když se svezete tak vas překvapí.

První dojmy - Kamarád mi řekl,svez se a uvidíš že si ho rovnou odvezeš. No a tak mám skutra.

Byla to takova zelená trochu rezava ošklivka bez technické a s mrtvou baterkou. Dobré je ze ma nakopavacku a tak můžete odjet i když je slabá baterie.

Fakt vás překvapí jak jede, 100km/h není vůbec problém a pozor i do kopce neztrácí dech. Brzdy jsou také celkem v pohode ,ale pozor je to skútr na malých kolech takže má to sve limity.Nové destičky,kapalina,design.

Vyměnil jsem oleje,vzduchac a skutrik uz nic nepotřeboval a protože jsem se nudil tak jsem mu udělal i nový kabát. Rybářský design jsem vyměnil za colour of KTM,protože mi poslední dobou ta značka trochu bere.. Když jsem dříve někam přijel tak se na mého rybáře nikdo ani nepodival,ted je sranda jak se chlapi na benzince dohadujou co že to KTM dela za skutry. Neznamená to ze skrývám puvod ,kromě laku nápisy vyrobce zachovany,naopak myslim ze kymco je velice kvalitni a spolehlivý vyrobce s dobře dostupným servisem.
Jízda ve dvou je taky celkem v pohode,samozrejme pokud vaš kámoš váží metrák tak to pěkné neni-zkusil jsem to,ale s padesáti kilovou pritelkyni je to úplně v pohode i na menší výlet.
Ulozny prostor mi zklamal,klasická helma se tam nevejde jenom takový ten ořech.
Spotrebu jsem přesně nemeril,ale věřte dáte tam za dvě stovky a než to vyjedete tak zapomenete kdy jste naposledy tankoval
Ovladatelnost-je to prostě skútr na malých kolech,pokud na něj vlezete z velké motorky kde jste zvyklý na určité naklony tak pozor malá kola poskakuji a prilnavost lehkého predku neni stejna,párkrát uz mě pred pádem zachránila rychlá noha na zem (jednou ani to nepomohlo. To neznamená ze bych si stěžoval na skutra prostě dobry na závody asi ne.

scott67
scott67 napsal 12.04.21 v 16:18 10b.

KTM nemá chybu. Pěkně udělaný. Mám ho taky. Jen jsem byl úplně mrtvej z toho tvrdýho zadku. Po dvaceti km jsem měl záda úplně nadranc. Tak jsem jen tak ze srandy odstranil pravý zadní tlumič a už to tak zůstalo. Je to možná trochu prasárna, ale jezdím jen s jedním zadním tlumičem. To jen podtrhuje nezničitelnost tohoto stroje. A poslední výborná vlastnost, kterou bych vypíchl je, že se pod nohy vejde kastl piva. To u každého skútru nejde.

Milan1963
Milan1963 napsal 13.02.16 v 11:36 10b.

Hezký kousek !