renocar_unor

Yamaha FZ8 N/S (2013)

Vlastník Ondro_Beast
Vloženo 10.2.2016
Aktualizováno 24.6.2016

Po fz6 dalšia moto do zbierky.l po par km padne do ruky oproti fz6 je dosť živšia..

Spokojny po dalšich par km dam dalšie skusenosti

První dojmy - Velmi živa motorka . po fz6 je to dosť velky rozdiel aj ked som si myslel že tych par koni navyšše nič nespravi ;) je to užastny stroj za užastnu cenu.. poča sezony sem bude mpridavať premeny motorky .. Po cca 3000 km možem posudiť že to je stroj ktory som chcel..do zakrut super na vylet vo dvojici parada..uplne univerzalna motorka s krasnym zvukom od Akrapoviča..

Motorku bych doporučil pro - Pre všetkych čo radi jazdia !

Doplňky na motorce - Padaky od rd moto za drobne , pačky rizoma (za drobne) . vyfuk od Akrapoviča na nezaplatenie :).. špunty do rajdov od rd bočne kufre vyfuk akrap ( jedna basen) tankpad fazer a časom ešte klin pod motor ..inak spokojnosť.

...
...
Brzdy motor podvozok super. v zakrutach drži super.. mam na nej dva bočne kufre takže sa da pekne aj zbaliť..na dlhšiu drasu vyborna..aj na trasu po okoli :)

Univerzalna motorka pre skusenych jazdcov

Super stroj..do 6000 ot/min kludny stroj..od 6000- univerzalna mrška ktora dokaže pekne potiahnuť :) velmi spolahlivy stroj na ktory nedam dopustiť :) jednoznačne super volba..

Meno ma : JERK!

gt44
gt44 napsal 13.07.16 v 08:23

Moc hezké moto, dobrá barva , at´Ti to jezdí!!!

Míra1970
Míra1970 napsal 17.02.16 v 17:20 10b.

Moc hezká a ta barvička.

kmetp
kmetp napsal 15.02.16 v 15:27

Máš perfektný stroj . Ten Fazer 8, z môjho pohľadu nemá chybu. Kupoval som / Yamahu opať / funglovku a neľutujem . Verím , že nebudeš ani ty. Jediná moja výhrada je to ako urobili ten výfuk . Inak super spoľahlivý stroj.

Více na: http://www.motorkari.cz/motorka/?mid=104895