Kawasaki Z 1000 (2015)

Vlastník bandit-marf
Vloženo 7.2.2016
Aktualizováno 7.2.2016

Prostě a jednoduše Zed 1000 2015, myslim si že neni co víc dodat... pro někoho nádheraný vzhled, pro někoho paskvil Pro mě nádhera.

První dojmy - Zed 1000 mě doslova okouzlil ať už vzhledově tak hlavně celkově při jízdě. Co se týká vzhledu tak pro mě jednoznačně nejhezčí motorka na trhu :-) A co se týká jízdy, i tady si dovolim tvrdit že se jedná o jednu z nejlepších motorek, když ne celkově tak rozhodně mezi naháči.

Motorku bych doporučil pro - Pro zkušenější jezdce, nemohu doporučit začátečníkům.

Doplňky na motorce - Zatím žádné, plánuji laděné výfuky atd..

Zed mě zaujal hned na prvních fotkách při představení motorky, říkal jsem si tak to je bomba. Po tom co jsem si byl půjčit předváděčku v roce 2014 Z1000 SE tak jsem byl ze vzhledu naprosto unešen, a co se týká jízdích vlastností tehdy jsem si nebyl ještě jist, při první jízdě na mě motorka působila zvláštně.

Rok jsem rozmýšlel až jsem se 16 července 2015 rozhodl definitivně a koupil jsem novou Z1000 2015... teď mohu říct že koupě rozhodně nelituji. Motorka splnila veškerá očekávání. Co se týká vzhledu, do dnes se chodim do garáže kochat

I z jízdních vlastností jsem rozhodně nadšen, jen si na motorku musí člověk zvyknout... neni to tak že by sedla hned při první jízdě do ruky, ale během zajíždění jsme se spolu velice skamarádili a dnes už bych ji nedal za nic Ani spotřeba neni tak hrozná jak jsem se zezačátku obával a při normální cestovní jízdě se dá jet kolem 5 litrů, při velice sportovní jízdě si vezme kolem 8 což je podle mě super.

Spolujezdec si tedy většinou spíš stěžoval, ale motorku jsem nekupoval pro to abych vozil spolujezdce ale abych si jízdu užíval já sám

Motorka je vhodná i na cestování, po ujetí cca 500 km, jsem byl pořád v pohodě bez nějakých známek bolesti,

Ve městě je motorka jako doma, motorka je velice hravá a proplétání kolonami si člověk i užívá

A co se týká vzhledu, budí velice velkou pozornost ať zastavím kdekoliv

Ondrasek2607
Ondrasek2607 napsal 04.07.16 v 16:35 10b.

Nádherný stroj! Myslím, že Z1000 bude další stanice až mě přestane bavit supersport :) Hodně km bez nehod!

Fenyx
Fenyx napsal 14.06.16 v 19:47 10b.

Bomba taky na ní spořím

patrickx
patrickx napsal 17.04.16 v 07:43 10b.

Racing.angel
Racing.angel napsal 08.02.16 v 10:41 10b.

Paradni
At ti dela jen samou radost

Brukev
Brukev napsal 08.02.16 v 09:59 10b.

Krasnej stroj. Ten vzhled je bozi a hodne sgresivni. Nahace sou nahace, ja to rikam porad.