bmw_stratos_kveten

Ducati ST3 (2004)

Vlastník Mirinn
Vloženo 6.2.2016
Aktualizováno 25.6.2018

Krásná, hravá a pohodlná Italka s luxusním zvukem která uhrane snad každého kdo na ni usedne

Motorka koupena od FIRMA:Bc.Vavřinec Číhal - Lucky Cow Moto

BMW R 1100 S: BMW je těžítko a má lenivější motor

První dojmy - Je to pohodlný buchar,kde cítíte oproti předešlému čtyřválu práci motoru :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro milovníky Ducati

Doplňky na motorce - Filtr DNA,vyhřívané gripy

Po přesednutí z CBR 954 na Ducnu byl velký rozdíl,bylo to jako bych z tvrdé lavice přesednul do měkého obývákového křesla.Byl jsem zvyklí na hladký chod motoru s lehkou výbušností a teď to je o vybracíh,ale příjemných vybracích,kdy je cítit práce motoru a každé přidání plynu pocítíte zavybrováním celé motorky aby vás upozornila na to že se bude neco dít a potom ucítíte krásný a plynulý zátah od volnoběhu až do 9tis.otáček.Už začínám chápat jak je možné,že nekdo propadne Ducati,prostě to není sterilní motorka,je to o emocích a tady opravdu cítíte pod zadkem jak motor pracuje a ne jen motor,ale celý stroj jako celek
Výkon není nějak omračující,ale motorka není ani nijak lenivá a pěkně reaguje na každé přidání plynu.Trochu horší je to ve městě,jedničku přetáčíte,dvojku podtáčíte,tak je to takové ucukané a pořád se řadí a hledá správná rychlost,ale dá se na to zvyknout
Vše ale motorka vynahradí jak se vyjede z města,je to velký rozdíl oproti CBR,která se musela víc tlačit do zatáčky a Ducna tam padá sama s velkou lehkostí.
Trochu mi chybí možnost víc točit motor ,ale na to si určitě časem zvyknu že musím dřív řadit
Edit 28.8.2017 :
Protože mě po roce a půl ježdění na ST čekala výměna řetězovky,řekl jsem si že zkusím na malém kolečku jiný převod a to místo 15 origo jsem dal 14 zubů a cukání ve městě se zmenšilo.Dříve se dal menší kruháč projet jen na jedničku a to ještě se spojkováním a teď v klidu na dvojku a krásně plynule.Takže kdo máte na ST stejný problém,jen doporučuji tuto změnu udělat

pajakick
pajakick napsal 17.06.17 v 15:27 10b.

krasne napsane :)

ursus
ursus napsal 23.05.16 v 18:21

Neboj se na nádrž jet dalších 50-80km poté, co ti blikne nádrž. Když hned zastavíš a doliješ plnou (nádrř má 21 litrů), tak dam běžně naleješ 15-16 litrů. Můj běžný dojezd je 270-320km a to se rozhodně nebrzdím.
Jinak gratuluji, já osobně jsem ze stroje nadšený i po těch 9 letech, co ST3sABS mám.

Petr_TA
Petr_TA napsal 23.04.16 v 12:15 10b.

Mooooc pěkná italka