Yamaha WR 250X (2008)

Vlastník trevis-pastrava
Vloženo 4.2.2016
Aktualizováno 13.9.2016

Lehká, živá motorka. Hodně ježdění za málo peněz.

První dojmy - Tak na motorce se mi moc líbí design. Je moderní a vypadá jako ostré enduro. Byla možnost se svést na Rkové otevřené motorce a musím říct, že je to velký rozdíl. Dalo by se říct jako by to byla jiná motorka. Tuhle mám po prvním majiteli, koupenou u nás. Dá se říct, že motorku jsem koupil jakoby zajetou.

Na motorce mám najeto jak na cestě, tak v terénu. Motorku jsem koupil na originálních gumách. Byly víc ztyřelé než sjeté. Ted mám nové Heidenau K66 a motorka se chová na cestě bezvadně. Klopí se do zatáček, jezdím až na stupačky. Dokonce za sucha drží i v terénu.
Co je mínus u téhle motorky je nádrž. Je tak malá, že se mi už několikrát stalo, že jsem zůstal trčet někde :D Ale to mi svítila rezerva. Jen tam má takový malý dojezd. Jízda je perfekní. Motorka je živá od středních otáček. Je to reaktor. Origo výfuk je tichý. Nikoho tím nepobuřuji ani v lese atd .Motor je takřka bezúdržbový, nejsou zatím žádné problémy. Jen se mění olej. Snad ani nepřijdou. Brzdy jsou užásné, brzdí to jako prase a podvozek o tom ani nemluvím, bezva.
Ovladatelnost - motorka se řídí užasně. Jakoby ji člověk řídil jen malíčkem. Spolujezdec vzadu trpí. Stupačky jsou tam fakt jen na ozdobu. Není to pro něj pohodlné.
Spotřeba je dobrá. Je zajimavé za 150 kč natankovat plnou :D .Na motorce se mi cestuje dobře, má super sedlo, sedí se na něm hezky vzpřímeně, sem tam si i stoupnu, když už má člověk spocenou prdel.