Honda CBR 1000RR Fireblade (2005)

Vlastník GP001
Vloženo 4.2.2016
Aktualizováno 4.2.2016

Nedělní poježděníčko s překvápkem

Vloženo: 29.03.2016, Uskutečněno: 27.03.2016, Zhlédnuto: 9x

Jen co jsem v neděli rozlepil oči a sluníčko krásně vytáhlo mlhu, skočil jsem na moto a jel domluvit s Honzinou600rr odpolední vyjížďku.Vše domluveno, jedem se nachystat, stavil jsem se po cestě domů na kávičku u nás na penzionu a koho tam nepotkám???Tomáš Enge, říkám si cože??Super pokec s tímto milým pánem a jeho přítelkyní, samozřejmě proběhla fotečka a poté jsme je už propustili, dali se na výšlap na Mikulovský sv. kopeček.
Po obědě u mých dveří zaburácel Honzek, zastavili jsme se pro Martina s cbr600rr a vyrazili. Počasí nám přálo, takže silnice suché a co hlavně, plné motorek.
Najeli jsme cca 200km v občas lehkém a občas svižnějším tempu dali jsme po cestě limču a kávičku a bez problému jsme dorazili domů. Po cestě jsme jen museli zkontrolovat válejícího se motorkáře v Mikulově na křižovatce, ale borec v pořádku, jen otřesenej, pár škrábanců na motorce, ale pojízdnej
Myslím že opravdu povedená neděle už teď se těším až se zase sejdeme a někam vyrazíme.

stojaspalka (0) napsal 31.03.2016 v 22:16

škoda, že já motorku uvidim až asi za deset dní ..tak snad pak nebude pršet! :D

GP001 (0) napsal 30.03.2016 v 21:18

Zítra 21 st.

stojaspalka (0) napsal 30.03.2016 v 21:13

:) přesně jak píšeš, plné silnice motorek..:) bylo to super.. snad už budou takové dny pořád :)

honzina600RR (0) napsal 29.03.2016 v 21:01

máš pravdu pěkná neděle to byla

• Výměna svíček

Tak dnes jsem se konečně rozhoupal a pustil se do výměny svíček na mém Fároši, musím uznat že jsem čekal trošku míň práce, kapoty, nádrž, sání, vše dolů, plus vyklopit chladič. Ale vše dobře dopadlo, ve spolupráci s Honz

Typ: Údržba
    Vloženo: 25.07.2016
    Uskutečněno: 25.07.2016
  • Montáž laďáku

Začalo nám sněžit, tak jsem se rozhodl že nakonec ten laďák vyzkouším. Po pár hodinách příjemné práce je vše zpět a funkční a stálo to za to. Zvuk parádní. :-DD

Vloženo: 01.03.2016
    Uskutečněno: 01.03.2016
  • První vyjížďka

Tak jsem v sobotu i navzdory počasí, nakonec poprvé vyjel, i když fakt na chvíli bo byla zima jako sviňa, ale fakt mi to nedalo. Vrátil se mi repasovaný altík a po odborném namontování Honzinou600rr :-DD a výměnou olej

Vloženo: 29.02.2016
    Uskutečněno: 27.02.2016