Honda CBR 1000RR Fireblade (2005)

Vlastník GP001
Vloženo 4.2.2016
Aktualizováno 4.2.2016

Vloženo: 29.02.2016, Uskutečněno: 27.02.2016, Zhlédnuto: 56x

Tak jsem v sobotu i navzdory počasí, nakonec poprvé vyjel, i když fakt na chvíli bo byla zima jako sviňa, ale fakt mi to nedalo. Vrátil se mi repasovaný altík a po odborném namontování Honzinou600rr a výměnou oleje jsem prostě musel. Motorka padne hezky do ruky a má krásný zátah, říkám si vlastně proč je tam tolik kvaltů??? Na sporta i celkem pohodlná, bude jen potřeba poladit výšku na předních vidlích. Dnes jedu přezut ještě přední gumu a budem čekat na lepší počasí, začíná se nám tu na jihu pěkně kazit.

• Výměna svíček

Tak dnes jsem se konečně rozhoupal a pustil se do výměny svíček na mém Fároši, musím uznat že jsem čekal trošku míň práce, kapoty, nádrž, sání, vše dolů, plus vyklopit chladič. Ale vše dobře dopadlo, ve spolupráci s Honz

Typ: Údržba
    Vloženo: 25.07.2016
    Uskutečněno: 25.07.2016
  • Nedělní poježděníčko s překvápkem

Jen co jsem v neděli rozlepil oči a sluníčko krásně vytáhlo mlhu, skočil jsem na moto a jel domluvit s Honzinou600rr odpolední vyjížďku.Vše domluveno, jedem se nachystat, stavil jsem se po cestě domů na kávičku u nás na

Vloženo: 29.03.2016
    Uskutečněno: 27.03.2016
  • Montáž laďáku

Začalo nám sněžit, tak jsem se rozhodl že nakonec ten laďák vyzkouším. Po pár hodinách příjemné práce je vše zpět a funkční a stálo to za to. Zvuk parádní. :-DD

Typ: Montáž doplňku
    Vloženo: 01.03.2016