Kawasaki VN 900 Classic (2006)

Vlastník zain1
Vloženo 4.2.2016
Aktualizováno 2.6.2023

Krásná, zachovalá, černá... Mám ji již dva roky a stále jsem nadšený.

Motorka koupena od Dovozce Ml. Boleslav - Super přístup

První dojmy - Do provozu 2008 v Německu. Tam jeden majitel a tady nyní já. Zatím , vzhledem k počasí málo zkušeností. Poměrně velký a těžký stroj, ale jede se na ní fajn. Další postřehy přidám, až začne sezona... Zatím jsem na ní jel pouze pár km. Už aby bylo hezky a teplo! A konecne se oteplilo a dneska jsem mohl dát alespoň lehkou seznamovací projizdku! 55km okolo komina- Slapy, Štěchovice, Hradištko, Krňany a zase Slapy. Kawa jede moc krasne!

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny, komu se líbí... :-) Je to pohodový a hodný stroj.

Doplňky na motorce - Origo opěrka a nosič. Asi je sundám, jelikož je to těžké... USB zásuvka, čirá bílá skla blinkrů, padáky (pro jistotu), a pak ještě nějaké drobnosti, jako teploměr na řídítkách, kryt klaksonu a nějaká ta samolepka

Moc se mi líbí.
Taková hezká klasika s moderními prvky.
Chtěl jsem pohon řemenem.
Poměrně velký a těžký stroj, ale jede se na ní fajn.
Zkušenosti zatím nic moc, ale až budu mít něco nalítáno, přidám.
Sedí se mi na ní pohodlně i při mé výšce. Přemýšlel jsem akorát, že časem bych vyměnil řidítka za rovná, ale nejdříve na ní něco najedu, abych věděl, co a jak...

Jak jsem psal vyse, mašina jede paradne, ideální na ježdění na pohodu. Zda se mi trochu tvrdý předek, ale pokud je pekna silnice, je to paráda...

18.4.2017- letos jsem byl zatím pouze 3x na menší projížďce po okolí. Instaloval jsem nějaké doplňky, vyměnil olej a filtry. Nadšení ze stroje stále trvá. Motorka je klidná, ideální na pohodové projížďky po okreskách. Jezdím převážně sám a výkonu je dostatek. Vzhledově se mi líbí snad čím dál více. Doufám, že už brzy přijde to pravé jaro a bude čas na pořádné ježdění.

10.9.2017- tak tuto sezonu jsem tomu ježdění z časových důvodů opravdu moc nedal. O to větší zážitek byla každá projíždka, kterou jsem s VNkem podnikl.

Měl jsem i možnost povozit se na motorce uplně jiné kategorie - BMW1200 Adv. a musím říct, že byt mne jízda nadchla, jsem stále rád, že mám mojí Kawu, která je mi proste tak nějak bližší svým stylem klasické motorky a retro vzhledem staršího cruiseru. Výkonem mi stále též dostačuje na ty mé kolemkomínovky, kdy jedu sám, nebo i s manželkou. Jsem ten, který motorku rád opečovává, leští a opticky ladí. Letos jsem dal i pár doplnků, ale snažím se, aby mašina nebyla zase moc přeplácaná. Vyměnil jsem olej filtry a ještě mne čekají svíce, které mám již koupené. Také jsem pořídil nějakou výbavu na sebe, jako je bunda (kombinace kůže a kordury), boty a kevlarové jeansy. Vše bylo celkem levné, ale myslím, že kvalitou dostačující (nepoužívám to každý den) a myslím, že v případě potřeby mne to ochrání více než obyč hadry . Doufám, že letos stihnu ještě nějakou projíždku, než strojovnu zazimuji.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 17.05.23 v 10:43 10b.

Mám najeto na Vulkánu teprve 1 250 km, letos. Loni jsem ho koupil 3 dny před Silvestrem, ale široká řídítka mi leží na podlaze. Bojím se o karpální tunely. Delší jízda mě opravdu bolela. Jsou tam střední Buckhorny a jsou skvělé. Ale každý máme to své. Otestuj to a pochlub se. Přeji jen fajn požitek ze stroje i jízdy.

LadinekII
LadinekII napsal 28.01.20 v 23:08 10b.

Moc pěkná

kawa1931
kawa1931 napsal 31.01.19 v 18:43 10b.

Super stroj. Chválím přístup k výbavě.

Kubbeš
Kubbeš napsal 28.09.18 v 17:28 10b.

Pecka. Moc krásná motorka!

Currahee
Currahee napsal 11.09.18 v 07:47 10b.