renocar_unor

Honda CBR 1000RR Fireblade (2010)

Vlastník Maikl1k
Vloženo 3.2.2016
Aktualizováno 3.2.2016

Nádherná motorka, která pro mě byla ideální pro přechod na litrový superbike.

První dojmy - Při první jízdě mě dost zaskočilo, jak je motor krásně dávkovatelný a neucukaný. Byl jsem zvyklý na R1 2007 a tam je ten výkon cítit opravdu od volnoběhu :). Následně se mi moc líbila ovladatelnost motorky. Takže můžu spokojeně říct, že motorka mi padla do ruky hned od prvního svezení.

Asi 10 let jsem jezdil na SV650, ale po tom co jsem se svezl na brachově R1 jsem věděl, že chci nějaký superbike. Vybíral jsem téměř ze všech litrových superbiků, přečetl jsem milion recenzí a můj výběr začal směřovat právě k Firebladu. Jediná otázka byla jaký ročník vybrat..., nejdříve jsem přemýšlel nad verzí do roku 2007, ale v okamžiku kdy jsem viděl naživo model 2008- se to změnilo, musel jsem mít tento model v HRC barvách.

Na Firebladu jsem při prvních jízdách ocenil úžasnou ovladatelnost a jistotu v zatáčkách. Navíc na supersport se mi líbí i docela pohodlný podvozek. Při klidné jízdě na okreskách v nižších otáčkách je motor navíc docela dost "hodný" (když porovnám se starší R1). Když jsem motorku vzal na okruh tak jsem si to neskutečně užil, i když nemá takový výkon jako Ninja nebo brzdy jako R1 nebo 1099, jízda na ní je z důvodu ovladatelnosti, slušným brzdám a dostatku výkonu výborný zážitek.

Dle mého názoru je to výborná univerzální motorka. Člověk si s ní užije jak na okresce, tak i na okruhu. Samozřejmě nejlíp vše na motorce funguje, když s ní člověk jede pilu :).

AVENGER2008
AVENGER2008 napsal 10.02.16 v 09:01 10b.

Prďácký SS , ať nosí jen radost.

GP001
GP001 napsal 08.02.16 v 19:32 10b.

Pěkný kousek

Fullgas1
Fullgas1 napsal 06.02.16 v 18:50 10b.

V tejto farebnej kombinacii je nadherna, nech robi len radost.

Tonyny
Tonyny napsal 06.02.16 v 18:20 10b.

libi se mi barevna kombinace

Aďoš
Aďoš napsal 06.02.16 v 09:09 10b.

Moc pekna motorka