Suzuki GSX-R 1000 (2001)

Vlastník Trumen28
Vloženo 2.2.2016
Aktualizováno 2.2.2016

Strašná střela, jede to jak urvaný ze řetězu.

První dojmy - První dojem byl že sem měl co dělat abych se jí udržel. Hodně široká . A neodpustí ani prd.

Motorku bych doporučil pro - Buď pro velice zkušený jezdce nebo pro šílence co nemají pud sebezáchovy

Suzu jsem koupil úplně náhodou hrozně se mi líbila tak se po ní skočil.
Byla to předělávka na STREET.
Co o tom napsat jelo to jak sviňa mělo to našláplejch skoro 170koňí.
Měl jsem jí asi 4 měsícea najezdil jsem 4000km. Dost mě to bavilo tak jsem furt jenom jezdil skoro každej den.

Motor ten byl hodně moc silnej, mraky koňí který se nedali v podstatě zužitkovat jinde než na okruhu. Byl celkem záludnej a neodpustil ani sebemenší chybičku.
Nejvic jsem z ní dostal 278 km/h ještě by asi o něco víc jela ale bez těch kapot to fakt nešlo málem sem z toho uletěl :D
Spotřeba když jsem nekolikrát točil slovensko a druhej den zpýtky cca 160km tam a 160km zpátky tak vycházela 6.3l/100km. Ale když se za to tahal tak byla k 10ti l/100km
Brzdy byly výborný 6tipístky nissin k tomu není co dodat

Podvozek no kromě toho že byl dost roztrhanej z několika asi docela velkejch pádů majitelů předemnou tak se mašina perfektně vedla v zatáčkách. Byl hodně tvrdej a byl docela problém udrže ještě na 3ku přední kolo na zemi.

Pohodlí bylo o něco větší než na normálním supersportu.

Celkově to byla spíš napůl rozbitá a nasraná potvora.
Po chvíli jsem zjistil že to není úplně ta správná motorka pro mě tak jsem jí poslal dál.

Brukev
Brukev napsal 02.02.16 v 23:27 10b.

No ale o tom to je