Suzuki GSX-R 1000 (2005)

Vlastník Sukyz
Vloženo 1.2.2016
Aktualizováno 7.6.2017

Jezdil jsem s klukama na SS a prostě jsem se do ni zamiloval..

První dojmy - No změna to byla ůplná.. Já co začínal v lese v blátě na kroskách pak přes polomotárd spíš vysokej naháč a nakonec SS. Nasednul jsem na to a uplně všechno jinak :D po chvilce jsem si zvyknul a už tam bylo 180km/h ani nevim jak :D

Motorku bych doporučil pro - Určitě ne pro začátečníky a určitě né pro bezmozky. Trhá to ruce 180 koní je 180 koní

Doplňky na motorce - Black Plexi, Short páčky, Padáky na motor, výfuk no name, přepákování PP-tuning

Motorku jsem koupil před zimou v Listopadu tak jsem stihnul nalítat asi jen 1500km.
Suzina tahala jako svině a ja se bál jako kráva. Vzhledem k ročnímu období silnice byly studené a do zatáček jsem se bál snad to tuto sezonu položim na kolínko a ne jinak!!! Se změnou motorky přislo i změna oblečení protože na tohle už si jen tak nesednu v textilu.

Přišla zima a já jsem se dal do úprav. Došlo na lakování některých dílů, krátké páčky, červené blbosti do motoru , padáky na motor, černé plexi, zadní stupačky do černého komaxitu, přepáčko od PP-Tuning , a náplně motoru.

S motorkou nebyl zatím žádnej problém až na zlomený šroub padáku který bleskove vyndal Kluk tady na motorkářích přezdívkou "gugo" šikovnej kluk a hlavně bleskově dělá, určitě k němu budu jezdit i nadále. Teď momentálně čekám na výfuk který je objednaný. Nejdříve jsem chtěl výfuk na zakázku od firmy Cerptus a radim vám už nikdy a nikdy více. Volám a po zvednutí telefonu se ozve NO?? a už jsem vědel že to bude nějákej buran se kterym řešit kšeft bude dost složité. Nic méně sliboval a sliboval a ja mu volal asi 100x a pořád nic někdy to zvednu někdy vubec a pořád výmluvy na školení atd no zaplať pan bůh že jsem našel jinej vejfuk jinak už jsem byl redy sednout do auta a zajet si za pánem.
Takže ještě jednou firma CERPTUS už nikdy!!!

Co říct závěrem snad jen dávejte všichni na sebe bacha a mějte respekt z toho na čem momentálně sedíte. Kdyby se chtěl někdo v okolí prahy project budu jen rád :) Mějte se rádi a množte se.

jaruš1974
jaruš1974 napsal 13.10.17 v 13:11

Opravdu krásný stroj , skvělá barevná kombinace. Přeji pohodu v sedle a mnoho šťastných kilometrů, vždy jen kolama dolů.

colossus09
colossus09 napsal 23.11.16 v 20:08 10b.

K5 nadčasový peklostroj. Nejde jinak než 10b

Veruša
Veruša napsal 12.07.16 v 21:28 10b.

Krásný kousek.

cebeer
cebeer napsal 05.02.16 v 16:49 10b.

Nestárnoucí K5. Hodně štěstí na cestách.

Lys
Lys napsal 04.02.16 v 17:16

Ještě jsem ti zapomněl pochválit fotky obou motorek. Opravdu dobré.