Honda NTV 650 Deauville (1998)

Vlastník BlackDream
Vloženo 30.1.2016
Aktualizováno 30.3.2016

Je to mašina přesně pro mě 50+ pohodová, hodná,na kochačku a zatím ježdění okolo komína.

Motorka koupena od kuzmič (Bystřice) - Láďa je super chlap který nic nezastíral vše předvedl ukázal poradil což dělá dodnes.

Moto Guzzi Nevada 750: Moc na ni foukalo

První dojmy - No moc jsem toho ještě nenajel,přivezl jsem ji na konci října.Tak jsem na ni byl jen na evidenční kontrole na STK před převodem.No a potom jsem ji celou rozházel.Ale za těch 40km.jsme si celkem padli do noty s třiapůlou co jsem jezdil před 25lety se to nedá srovnat.

Motorku bych doporučil pro - No přeci pro mě

Doplňky na motorce - Na moto jsou instalované tyto doplňky vyhřívané hefty,chrániče nohou,teploměr chladící kapaliny,zadní kufr ,zvíšené plexi,prodloužený přední blatník,to už instaloval Kuzmič já přidám už jen denní světla a bude dokonalá.Tak dnes jsem namontoval rozšíření zrcátek tak už konečně vidím i za sebe

No zkušeností moc není jak píši zatím 40km.ale budu postupně přidávat jen co se otevře jaro.Jinak jízda velice komfortní nefouká na mě a ani na spolujezdce(spolujezkyni)první cestu se mnou absolvovala dcera a byla nadšená syn nemohl marodil tak už se nemůže dočkat jara jako já.jinak ůložných prostorů je spousta,ovladatelnost za jízdy dobrá, na místě už je to horší 230kg je znát teď zatím brousím,stříkám něco i na čtvrtý pokus čistím leštím aby na jaře byla jako nová.

Tak už se klube jdeme do finále

Tak přátelé tady představuji nového budoucího motorkáře je to můj vnouček Honzík jsou mu čtyři dny a váží 3,6kg.

Až na pár drobností finální podoba ještě zapojit denní světla dokompletovat kapoty a je připravena.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 06.02.16 v 07:10 10b.

No koukám, že se tu někdo nemůže dočkat jara. Ostatně stejně jako já !!!
Moc hezká. Také jsem ji chtěl, ale mám 2 metry a neposkládám se na ni.

kuzmič
kuzmič napsal 05.02.16 v 22:46

Noo, asi ji fakt nepoznám...

spike-cz
spike-cz napsal 03.02.16 v 14:29 10b.

Vypadá krásně, ať slouží ...

Pavel1976
Pavel1976 napsal 03.02.16 v 09:50 10b.

Dobrá volba,taky jsem téhle krásce propadl

Hondasl
Hondasl napsal 03.02.16 v 09:17