Yamaha XV 1600 WildStar (2001)

Vlastník breik
Vloženo 30.1.2016
Aktualizováno 30.1.2016

Yumaha Wilda-star xv 1600 rodinný bačkoržrout !!!

Kawasaki VN 1600 Mean Streak: důvod neuveden
Honda VTX 1800: důvod neuveden

První dojmy - Sedla mi do ruky na první dobrou, ač nejsem obr, krásný zvuk a kultivovaný chod motoru, dodá jízdě to, co jsem po ní chtěl. No trochu drhne na kruháči šlapákama a taky by mohla mít větší rozsah otáček. Síla tak za tři, od 1-5

Motorku jsem vybral ,
za prvé jsem chtěl něco na cz ježdění což znamená 0% čehokoli co by se člověku na motorce líbilo. (né že by vzhled nehrál hlavní roli)
Za druhé, kvůli technickým parametrům.
Což jsou karburátory, oddělená klikovka od převodovky (oil), pevná zdvihátka (ne řetěz), pohon zadního kola řemenem (už mne kardan omrzel), má jiné řidítka což bylo velkým plusem díky mé postave (168cm; 74kg) origo jsem ani nedal na stojánek (váží 320kg)
líbí se mi na ní klidný chod motoru, což je dáno dobrým zpřevodováním a k tomu motorem podobným jako HD. Na silnici tz. že si motorka pěkně bublá kolem té devadesátky jako nic. Spotřeba se dosti mění dle toho, jesli jedu sám nebo vezu někoho, jezdím tak za 7-8, ve dvou do 9l.
Nutno dodat, že karburátory jsou přetryskovány a je tam lepčí filtr.
Super věcička je klikací el. čerpadlo které před startem nažene benzín do karbeců!

Má velké všechno nejen motor atd, ale i ovládání, proto jízdu po Práglu nedoporučuji, je to o levačku (samá dlooohá spojka).
Řazení má velmi pěkné, na tu kolíbku si člověk hned zvykne, i pohodlí nášlapů a sedačky, ikdyž malinko širší na moji postavu.
Všeho všudy cestovní spolehlivá motorka.

vilda1602
vilda1602 napsal 07.02.16 v 15:57 10b.

Zdarec!Vitej mezi námi JJ jeden karbec je super.Pro me to byla jedna z veci cim si me vilda ziskal...Hodne pohody na cestach.

romahrnc
romahrnc napsal 01.02.16 v 22:37

Ahoj...vitej v klubu...jen upresnim...roadstar resp. Wildstar ma jen jeden karbec;) jinak jasna 10;)

fanek007
fanek007 napsal 31.01.16 v 20:57 10b.

parádní kousek !!!

žižala.
žižala. napsal 30.01.16 v 15:26 10b.

Supr stroj.

Babicka33
Babicka33 napsal 30.01.16 v 14:02 10b.

Tak Vítej mezi stárama. ..