Husaberg FE 450 (2008)

Vlastník _zdenda_
Vloženo 29.1.2016
Aktualizováno 29.1.2016

Vloženo: 28.05.2017, Uskutečněno: 28.05.2017, Zhlédnuto: 31x

Minulý rok jsem si užil jako dovolenou rally na LC8 v Chorvatsku, letos jsme tam vyrazili na dva týdny do hor jen tak na lehkou turistiku. Našli jsme si penzion v Garjaku u jezera Peručko, motorky jsme vzali na vleku. Některé cesty kolem jezera jsem si projel minulý rok v rámci rally, jiné jsem zkusil dopředu připravit na základě mapy (použil jsem Freizeitkarte Balkan z webu freizeitkarte-osm.de.

• Ztracený šroub předního brzdového třmenu

Zrovna jsme se přesunovali směrem domů, vjel jsem ze silnice na rozorané pole. Už jsem bral za plyn abych to trošku rozjel a najednou kovový rachot od předního kola. Po zastavení jsem zjistil, že jsem vytrousil spodní š

Typ: Oprava
    Vloženo: 17.10.2016
    Uskutečněno: 17.10.2016
  • Přetěsnění víka motoru a nový ventilátor

Posledních pár vyjížděk jsem vždy přijel s motorem a zadním tlumičem totálně poblitým olejem. V horní částí těsnění levého krytu motoru tekl oleje proudem, musel jsem vždy půl deci až deci dolít. K výměně je třeba povoli

Typ: Oprava
    Vloženo: 01.10.2016
    Uskutečněno: 01.10.2016
  • Namontován tlumič řízení

Na jaře jsem pořídil tlumič řízení z Číny, původně měl jít na LC8, ale nakonec zůstane nejspíš na stálo na Bergovi a pro LC8 koupím nový. Čínský tlumič vyjde na cca 90 EUR včetně dopravy, v porovnání s cenou originálníh

Vloženo: 20.09.2016
    Uskutečněno: 20.09.2016