Yamaha XJ6 (2009)

Vlastník McDavid
Vloženo 27.1.2016
Aktualizováno 30.1.2016

Když jsem ji poprvé uviděl, v ten moment byly všechny ostatní motorky v Motocentru, o katehorii níž (kromě Ducati Pannigale, ta byla pecka pořád ), pak už se stačilo jen projet a bylo to jasné

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Olomouc (Olomouc)

Honda CB 600F Hornet: Byla to první volba, ale nenarazil jsem na kousek který by vypal tak jak bych chtěl.
Yamaha FZ6 Fazer: Nesedl mě posez a na můj vkus má moc kapot :-)
Kawasaki ZR 7: Nebyla v top výběru ale i přes to jsem na ni nezapomněl. Co se týče techniky motorky ale na yamahu nemá.

První dojmy - Na první pohled zaujme svými ostrými tvary a pak když na ní sednete tak vás dostane motor. Lineární zátah téměř v celém spektru otáček, nádhera. Navíc, je velmi hravá, krásně ovladatelná.

Motorku bych doporučil pro - Zatím nevím pro koho je moto nejvhodnější, každopádně už to není žádnej pincek a nějaké zkušenosti, před tím než si na ni sednete, je potřeba mít aby to neskončilo pro vás v nemocnici a pro motorku na šroťáku :-/

Doplňky na motorce - Zatím, žádné doplňky nemá, ale co nejdřív příjdou padáky a přední plexi. Pak budeme tvořit dál

Když jsem ji viděl a následně se proje,l už jsem ani nepřemýšlel nad jinou

Na to abych psal klady a zápory je ještě brzo. Nejdříve se pořádně povozím a až ji chytnu do ruky tak budu dopisovat.

Doufám, že xjčko bude fajn parťák do nepohody, dobrej jak na cestu do školy tak na nějakej ten trip.

milooo
milooo napsal 26.02.16 v 10:05 10b.

Dobra volba!!!