Honda XL 1000V Varadero (2009)

Vlastník JáraPovídálek
Vloženo 26.1.2016
Aktualizováno 29.6.2018

Velká,pohodlná cestovní motorka.Vzhledem k rozměrum a hmotnosti vhodná pro vyšší postavy.

Suzuki DL 1000 V-Strom: Po Varaderu jsem toužil řadu le,prostě srdcovka a Suzuki které mi doporučoval kamarád by byl kompromis a ten jsem dělat nechtěl.

První dojmy - První jízda byla hlavně o respektu.Měl jsem 22let pauzu tak aby ne.Motorka jela krásně.Sedla mi jak ulitá.V ten den jsem byl přesvědčenej že mám nejleplší motorku na světě až do doby kdy jsem se ji pokusil dát v garáži na hlavní stojan...Než se mi to povedlo propotil jsem komplet textil.

Motorku bych doporučil pro - Pro pohodové cestování hlavně po asfaltu.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti Oxford,zásuvka 12V. Originální kufry Honda.

Průměrná spotřeba - 5.48222 l/100km

Do Varadera jsem se zakoukal okolo roku 2000 kdy jsem jako šofér kamionu projížděl evropu a vídal mototuristy převážně na GS1150 a Varaderech.O 15 let pozdeji se konečně zadařilo a je doma!!! Konečně! První víkend v garáži byl servisní.Býval bych tam i spal aby dostala nej péči.Nové KN filtry,olej Castrol,nová řetězovka DID,svíčky NGK,přezutí na Pirelli Scorpion Trail II.Přítelkyně sice trochu skřípala zubama ale po premierové společné jízdě tomu propadla a chápe.Po první sezoně najeto 5tis.km jen po republice a maximalní spokojenost.Měnil jsem jsem pouze žárovku hlavního světla.Nedostatek uložného prostoru jsem vyřešil dokoupenim bočních brašen na padáky Marselus a tankbagu.Vše jsem najezdil po silnicích,tam se Varadero cítí nejlépe.V květnu 2018 jsem vyměnil model 2004 za 2009 ABS

spike-cz
spike-cz napsal 07.06.18 v 14:04 10b.

co dodat, paráda..

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 14.07.17 v 22:55 10b.

ALF1122
ALF1122 napsal 23.06.16 v 17:24 10b.

Krasavec , Varani jsou prostě krásný motky , dík za komentář a body a mnoho šťastných kilometrů ...

Toman87
Toman87 napsal 16.04.16 v 20:29 10b.

moc pěkná, za rok taky osedlám

garden63
garden63 napsal 19.02.16 v 07:34 9b.

Také jsem ji chtěl ale mám na ní krátké nohy Hondááá