KTM EXC 350 F (2013)

Vlastník wil
Vloženo 24.1.2016
Aktualizováno 18.10.2018

Perfektní kombinace . Výkon 250ky a váha 450ky. Nebo naopak?:) Záleží na úhlu pohledu.

Motorka koupena od FIRMA:Kmoto, s.r.o. (Vlašim) - Maximální spokojenost, jak s prodejem, tak servisem.

KTM EXC 450 F: důvod neuveden

První dojmy - Trochu jsem se bál, že to po EXC 530 bude moc velký výkonový deficit, tak jsem si raději půjčil ve Vlašimi na víkend předváděčku. Ještě v neděli jsem nebyl rozhodnutý, jestli nevzít přeci jenom 450ku.

Doplňky na motorce - Akrapovič, tlumič řízení, rekluse, kryty motoru, kryty brzdových kotoučů ...atd

Když jsem jezdil na 530, tak ta síla motoru byla opojná, ale po celodenním výletu si se mnou ke konci už motorka dělala co chtěla. V garáži jsem měl ještě 350ku Freeride, a ten byl zase super do složitého terénu, jenže v rychlejších pasážích nestíhal podvozek a brzdy. Když člověk vzal za plyn, tak mi bylo trochu smutno po výkonu ostrého endura. Přišel tedy čas obě prodat a vzít kombinaci obou. Tedy něco mezi a to je přesně EXC 350. Chvíli mi trvalo, než jsem si zvyknul, že ji musím víc točit, aby to pořádně jelo, ale zase v trialových úsecích je slabý výkon a dobrá dávkovatelnost v nízkých otáčkách k nezaplacení. Ovladatelnost oproti 530 taky úžasná. Po třech sezónách jsem rád, že jsem vybral zrovna 350ku, asi to bude objem, u kterého zůstanu ještě dlouho.

_GAS_
_GAS_ napsal 04.02.16 v 17:45 10b.

Paráda. Naprosto Tě chápu. 350 je asi fakt ideální objem.

msmita
msmita napsal 26.01.16 v 20:00 10b.

parádní stroj

mikespikes
mikespikes napsal 24.01.16 v 11:52 10b.

Dobrá volba, v budoucnu půjdu asi stejou cestou

raser
raser napsal 24.01.16 v 09:36 10b.

Pěkná