Honda CBF 600S (2011)

Vlastník Honza_Kutil
Vloženo 22.1.2016
Aktualizováno 22.1.2016

Tento motocykl jsem dostal jako překvapení za úspěšné složení maturity.

Motorka koupena od FIRMA:Auto Jarov (Praha 3-Žižkov)

První dojmy - První dojmy byly silné protože k maturitě jsem dostal poukaz na zapučení tohoto motocyklu na 1 týden. Tak jsem z toho byl úplně hotový a hrozně jsem se těšil jen mi bylo divné že jedeme na Jarov táta říkal že tam motorky už i půjčujou tak jsem tomu věřil. Bod zlomu přišel až když mi pan Dvořák vysvětloval kdy mám chodit na servisní prohlídky a ejhle docvaklo mi to je moje to si neumíte představit jakou jsem měl radost.

Doplňky na motorce - Givi kufry V46 a V35 v laku kryty rukou Acerbis dual road hlavní stojan zadní blatníček Ermax v laku turistické plexi s deflektorem Ermax ukazatel zařazené rychlosti Gipro gelové sedlo Bagster vyhřívané rukojeti Oxford 12V zasufka v palubní desce a scottoiler E-systém

Hned první den jsem s motorkou najezdil cca 200 kilometrů motorka byla stažená na 25KW ale i tak to jelo parádně sice člověk musel počítat s tím že když předjíždí tak že potřebuje víc času ale mě to nevadilo podvozek byl na můj styl jízdy naladěn velmi slušně motor byl bez výrazných vibrací jen brzdy se systémem Combinated ABS na to jsem si musel zvyknou že při brždění zadní brzdou brzdí i pravý přední kotouč asi po dvou letech jsem získal řidičák na neomezenou motorku tak jsem si to nechal otevřít na 57Kw v tu chvíli se motor uplně změnil protože se tam dali větší sací hrdla a jinná řídicí jednotka motor byl najednou o mnoho pružnější získal trochu hlubší zvuk no prostě paráda. Motorka je moc spolehlivá a doporučil bych jí tomu kdo chce kompromis mezi cestovní motorkou a silničním superbikem.

milda65
milda65 napsal 29.01.16 v 14:14

Dobrá volba. Krásná leštěnka

36526
36526 napsal 28.01.16 v 13:56 10b.