Husqvarna WR 360 (2002)

Vlastník Krčmi
Vloženo 20.1.2016
Aktualizováno 21.3.2016

Huska, krásná, silná, obratná a moje :D

Husqvarna TE 250: důvod neuveden
Husqvarna TE 310: důvod neuveden
KTM EXC 250: důvod neuveden

První dojmy - Úplně první svezení bylo u prodejce, který bydlel na sídlišti a ještě k tomu bylo cca 5 cm sněhu takže to bylo opravdu zajímavé. Tohle byla první dospělá motorka na který jsem jel, takže to bylo pro mě něco úplně jinýho než jsem byl dosud zvyklej. Hned mě ohromil ten zátah a posez na něčem větším. Na první dojem mi přišla strašně lehká, přece jenom 105 kg není moc. A tak mě velmi okouzlila svoji nízkou váhou a super zvukem.

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho co už má nějaké zkušenosti a né zrovna z fichtla, nebo pro toho kdo má koule :D

Doplňky na motorce - Nic

Zatím se jen seznamujem. Najel jsem tak 1 mth a tak nemám co jsem napsat, ale je to po Pitu dost skok. Snad bude sloužit tak jak má a nebude jen stát v dílně. Co zatím vím je že výkon má slušnej a velký kola jsou něco neskutečnýho (oproti těm 14kám a 12kám :D ) , jediná chyba je že má prošlej techničák takže se po silnicích moc vozit nebudu (stejně bych musel čekat tři roky na papíry) a podle recenzí to na cesty moc není tak co. Vždy se mi zamlouvaly Husqvarny a na tom se nic nezmění, skoro každej mi říká že Husqvarny jsou motorový pily a né motorky což je pravda, ale co jim na to mám říct, NIC.

No tak už jsem na ní něco málo odjel a spokojenost. Když jsme to pořizovali tak jsem měl velkej strach ze spotřeby, která jak všichni víte není u 360ky malá, ale to mě už přešlo a přicházím na to že to není tak strašné a za ten výkon to stojí. Nízká váha této moto+výkon v nižších otážkách dělají z toho to stroje něco úžasného. V lese je úžasně ovladatelná a technické pasáže ji nedělají žádný problém. Je to první dvoutakt na kterém jsem zatím seděl takže tu nechci nic porovnávat ale můžu to porovnávat s tátovou Yamahou XT 660 X (2011) a ten dvoutakt mi stejně sedí víc.
Jediný co mi tak trochu vadí je nakopávání, když to nakopávám za studena tak to jde ale po pár hodinách ježdění a vzhledem k tomu že to startují každou chvilku tak to jde opravdu ztuha a mám 100 chutí pokračovat po svejch. A to můžu být rád za svoji výšku, mít tak 170cm tak nevim co bych dělal. Plánuju si půjčit motárdový kola a projet to ve Vysokým Mýtě. Náhradní díly se neshánějí snadno a kdyby jste někdo věděl o něčem tak bych byl rád kdyby jste mi to sem napsali.

Další zkušenosti doplním až je zažiju.

Franták98
Franták98 napsal 25.04.16 v 10:24 10b.

Ahoj, V 15 letech 360 ve 2T. V 15 bych určitě neměl pocit sucha a bezpečí, konečníkem stříhal kulatinu . Dávám 10 za statečnost .

Krčmi
Krčmi napsal 22.01.16 v 14:53

Díky chlapi

SojkinXR6R
SojkinXR6R napsal 21.01.16 v 16:41 10b.

To budeš mít na jaře vytahaný pracky jak šimpanz, ale myslim že za tu srandu to stojí :)
Ať maká !!

TRIBES
TRIBES napsal 21.01.16 v 10:28 10b.

Zdravim sousede, tohle uz je poradnej dvoutakt!