renocar_unor

Gas Gas EC 250 Cami (2016)

Vlastník srsen600
Vloženo 20.1.2016
Aktualizováno 28.12.2016

Vloženo: 13.07.2016, Uskutečněno: 13.07.2016, Stav tachometru: 700 km, Zhlédnuto: 28x

Motorka zajetá a jde se jezdit na full gass...Ještě mě čeká výroba tyček na propojení 3mm nerezových desek na chladiče. Podvozek a brzdy špička, motor potřebuje otáčky, ale pak se nezalekne a krásně upaluje...Oproti DRZ400e ,která měla 36kw rozdíl nevidím...Možná DRZ se lépe jezdilo v nižších otáčkách na dvojku zde musím spojčit...Jezdím po lese , louky a vyježděný výjezdy...Všude jsem vyjel- ale přiznám se někde jsem musel být vedle ní...Enduro tratě jsou její ,ale i na motokrosu jsme řádali a dobrý...Přidal jsem nějáký polepy na ty druhovýrobní plasty a skládací zrcátko. Mám tam blastry a ještě se chystám seříznout podblatník na SPZ

• Dáreček+mytí vzducháče

Rozeta konečně 52x zubů!Je krásně lehká duralová. Chrániče rámu zapakatel! Tahací popruh. Mytí včetně čistění vzducháče + namazání to vše i pro řetěz. Zkoušen i pro lehčí chod spojky mezikus-bezvýznamu... Motorka šlap

Vloženo: 19.12.2016
    Uskutečněno: 19.12.2016
  • EC 250 Racing na cestéch trať +kopec

Hodně dobrá přilba Oneal Series10 za tu cenu best!Větrá, pohodlí 10* skvěle padne! video GG 250 Cami výjezd

Vloženo: 14.10.2016
    Uskutečněno: 14.10.2016
  • Kryty chladičů na svém místě

Konečně, šlo to přes několik lidí :-) ... 1. nakreslil na vypalení-špatné rozměry 2. vypalovač-soused dal v práci dalšímu člověku 3. flexa-brácha mi něco odřezal ,,hmotnost" 4. vařič-dosvařit kostičky ,kousíčky pro z

Vloženo: 13.10.2016
    Uskutečněno: 13.10.2016