Suzuki M1800 IntruderR (2015)

Vlastník AlaF
Vloženo 16.1.2016
Aktualizováno 21.8.2019

Nádherná motorka s velkým srdcem.

Motorka koupena od FIRMA:Global Moto (Hradec Králové)

Triumph Thunderbird LT: Neprofesionální přístup oficiálního prodejce v ČR mě od nákupu odradil.
Triumph Thunderbird Commander: Neprofesionální přístup oficiálního prodejce v ČR mě od nákupu odradil.
Kawasaki VN 1700 Classic Tourer: Byl jsem téměř na 100% pro ni rozhodnutý, ale po spatření Intrudera v limitované edici jsem už žádnou jinou motorku nechtěl.

První dojmy - respekt. Jelikož je to po skútru moje první motorka, měl jsem trochu obavy, jak ji zvládnu, ale po prvních kilometrech jsem zjistil, že pokud člověk myslí hlavou, dá se bez větších problémů zvládnout.

Motorku bych doporučil pro - Všem, kteří mají v lásce krásné velké motorky.

Doplňky na motorce - Kouřové plexi VStream+ Touring od National Cycle, padáky Cobra a vlastnoručně vyrobený držák s napájením pro mobilní telefon. Dále jsem ještě dokoupil držáky brašen s podpěrou, na zakázku vyrobené kožené plechem vyztužené zamykatelné brašny, opěrku spolujezdce s nosičem a plotny pro spolujezdce.

Byla to láska na první pohled. Téměř rok jsem se rozhodoval mezi několika motorkama a měl o nich vše zjištěno, ale teprve když jsem na vlastní oči spatřil tuto krasavici, bylo rozhodnuto.

Motorku jsem koupil začátkem října, takže mám najeto jen 2600 km. Stále se mám co učit, ale cítím, že s přibývajícími kilometry je pro mě jízda pohodovější.

Až budu mít s motorkou více zkušeností, přidám další informace.

15.4.2016
Tak mám najeto dalších 1600 km. S motorkou jsem velice spokojený, zkušeností přibývá a dokonce už jsem zažil i první krizovku při nenadálém brždění, kterou jsem ale naštěstí bez úhony ustál a doufám, že jsem se z ní i dostatečně poučil. Kdyby ji nechybělo ABS, což je jediný nedostatek, který na ni vidím, neměla by chybu.

Přes zimu jsem ještě dokoupil opěrku spolujezdce s nosičem, plotny pro spolujezdce, držáky brašen s podpěrou a na zakázku si nechal vyrobit kožené plechem vyztužené zamykatelné brašny. Také jsem si ještě vymyslel systém, pro rychlejší přestavění z holé jednosedadlové verze, kterou jsem fotil v zimě, na plně osazenou verzi, která je vidět na nových fotkách (držáky brašen, brašny, sedadlo spolujezdce, opěrka spolujezdce s nosičem), díky kterému mě to zabere jen cca 15 minut.

21.8.2019
Kvůli zdravotním problémům jsem již Zuzku nemohl plně využívat, a tak jsem ji bohužel musel prodat. Věřím, že nový majitel se o ni bude starat s láskou a že s ní zažije spoustu krásných zážitků.

AlaF
AlaF napsal 06.07.17 v 13:02

Ahoj, dík. Štít jsem koupil na www.lexani.cz .

Radmil
Radmil napsal 04.07.17 v 16:28 10b.

krasa moc pěkná...kde jsi sehnal štit,??? Děkuji

plhyz
plhyz napsal 14.05.17 v 09:52 10b.

Moc pěkná lokotka. Kde jsi koupil brašny?

Vinc999
Vinc999 napsal 23.04.17 v 23:06 10b.

Pěkná bestie

AlaF
AlaF napsal 10.03.17 v 09:46

Dík. Jsem s ní velice spokojený. Je prostě SUPER

Tady je odkaz na opěrku: https://www.motofan...uxe-nizka-cerna.html

Snad se co nejdřív dokopu k dalším fotografiím a informacím ohledně provozu, ale nějak mě schází čas a když už nějaký najdu, tak se jedu raději projet ...