AJP PR5 250 Enduro (2016)

Vlastník 125Marek
Vloženo 14.1.2016
Aktualizováno 25.4.2016

Vloženo: 15.07.2017, Uskutečněno: 15.07.2017, Stav tachometru: 2820 km, Zhlédnuto: 27x

Originální řešení startovacího knoflíku a nouzového chcípáku bylo řešeno celkem nevhodně. Pády, nešikovností a jinými vlivy se to vše prostě ukopalo a omlátilo

Na aláči jsme se rozhlédli a našli tlačítko startéru i vypínání za pár korun Stačilo k sobě napájet pár drátků a přepínače drží, fungují a jsou téměř blbuvzdorné. A hlavně jejich výměna je záležitostí pár korun Původní jsme nechali na místě pro jistotu. Takže jsou funkční, ale při jakémkoliv poškozené origo máme tyto čínské

Na některých fotkách jsou vidět ještě staré vaflové girpy od Progripu. Po fórech koluje mnoho zpráv o pěnových gripech. Sice moc nevydrží (nemají dlouhou životnost), jejich výhodou je lepší povrch a pohlcování vibrací. I po krátké zkušenosti s nimi mohu zkušenosti lidí z fóra potvrdit

Píšu sice záznam k jedné motorce, stejné změny jsme provedli i na druhé

• Výměna ložisek

Ložiska už měly vůli, nejvyšší čas je vyměnit :-)

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 28.07.2018
    Uskutečněno: 28.07.2018
  • Seřízení ventilů

Ventily již trochu šustily, bylo potřeba se na ně podívat. Vůle na SV a VV je 0,05 mm. Překvapivě nebyly ani moc hnutý. Vše je seřízeno a sezona může začít :-) Najeto 8,8 MTH

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 01.04.2018
    Uskutečněno: 01.04.2018
  • Podzimní servis

Protože již nastal čas na servis, pustili jsme se do toho z gruntu ;-) AJPinka dostala novou zadní bačkůrku Mitas XT 754, dále pak řetěz od EK a nové řetězové kolečko. Rozeta ještě pár km zvládne a pak ji takticky vym

Typ: Údržba
    Vloženo: 28.10.2017