Yamaha FZR 600 (2000)

Vlastník L.Hawk
Vloženo 13.1.2016
Aktualizováno 13.1.2016

Hezký vzhled, kvalitní zpracování, příjemný posed, štít proti větru na dálnici na delší cestovní vzdálenosti.

Honda CB 600F Hornet: 2007

První dojmy - Motocykl mi sedl do ruky cca. po 5.km zkušební jízdy, příjemní změna oproti Banditu, který je těžkopádný s minimálním kroutícím momentem. Fazer mě překvapil snadnou ovladatelností, příjemnější akcelerací, brzdným účinkem, nemá stud i pro ostřejší jízdu, ale jen přeci cesťák pro jezdce či pár okolo 40.let věku.. Drobná připomínka k praskání přírub sání u karburátorů, věcná bolest..V mém případě popraskané,ale funkční.

Doplňky na motorce - Jediná úprava proběhla ve výměně předních blikačů, což proběhlo za předchozího majitele.

Motocykl jsem koupil koncem srpna 2015. Provedl se standartní servis - oleje, svíčky, filtry..Celková nájezdnost s týdenní dovolenou z Prahy - přes Milevsko, Strakonice, Prachatice, Volary, Lipna, nějaký ten kilásek po okolí, za hranice a zpět domů 2500km. Se zářijovým rozloučením sezony v Masečínu celkový závěr 2600km.. Celkové hodnocení motocyklu bych uzavřel 7 bodů z 10.,,Vše fungovalo jak mělo, nemohu si na nic stěžovat." Doporučuji pro začínající, pokročilé jezdce..

renocar_duben
Objednat reklamu