renocar_unor

Maxon Ardour (2015)

Vlastník Ardour09
Vloženo 11.1.2016
Aktualizováno 11.1.2016

Kvalitní stroj za nízkou cenu. Dostupnost náhradních dílů je také velmi dobrá.

Motorka koupena od Auto Kelly, a.s. - V prodejně byli velmi ochotní, vše mi řádně vysvětlili a ukázali.

První dojmy - První jízda byla úchvatná. Člověk vidí úplně jiný svět než z auta na stejné trase. Nehledám rychlou jízdu. Čekám klidně i v koloně aut a snažím se jezdit bezpečně. Snad vydrží dlouho.

Motorku bych doporučil pro - Skútr je vhodný jak pro mladé, tak i pro starší jezdce. Důležité je pro nás dojet do cíle živ a zdráv.

Průměrná spotřeba - 3.566 l/100km

Proč jsem si vybral tento stroj? Nějak mě to chytlo a chtěl jsem si udělat radost.
- první závada byla, že mi nefungovalo dobíjení. Do servisu jsem dojížděl za ukazování rukou (jako na kole). Byla to docela "zábava".
- po první garanční prohlídce se jezdí o poznání lépe.
- s jízdou jsem spokojený, i když silnice by mohly být kvalitnější
- úložný prostor docela se tam při troše šikovnosti i něco vejde

Adamíra
Adamíra napsal 28.08.16 v 16:37 10b.

Pěkný.Vlastním také od roku 2014.Mám Suzuki Burgman 650 a potřeboval jsem stroj do práce.
Koupen v AK Pardubice. Strašný přístup k zákazníkovi ,neochota no nic nebudu se k tomu vracet.
Je to Čína s tím jsem počítal .Napíšu to takhle.Ujel jsem prvních 50 km a skůtr zdechnul. Reklamace nereklamace karbec šel ven.Samozřejmně ucpaný.Kompletní vyčištění a úprava trysky.Prostě jsem vše co se dalo rozebral a upravil podle svého.Garanční prohlídky jsem poslal k vodě na co.Vyměnit olej si umím a podotahovat šrouby a seřídi ventily také. To vše za 180 kč a né nesmyslných 1500.kč. Dnes po dvou letech si jezdím bez problémů od dubna do listopadu.Je to prostě dodo(dodělejdoma) Já jsem s ním spokojen je to dělník.Kolem komína naprosto dostačující.Tak ať ostatním co vlastní tento strojek slouží...

mokomido
mokomido napsal 11.01.16 v 23:44 8b.

Chcete to vyšší obsah, ať slouží. .

Matesimo
Matesimo napsal 11.01.16 v 20:59 9b.

snad ti to nadseni vydrzi i po najetych 5000km, kamarad byl rad ze se ho za par tisic zbavil a je bez nervu z vecnych poruch. ale na rozjezdeni dobre a za chvili pujdes s obsahem vyse jako vetsina z nas tady