Honda CB 500F (2013)

Vlastník Shinji
Vloženo 11.1.2016
Aktualizováno 16.8.2019

Oxford vyhřívané gripy

Vloženo: 08.10.2018, Uskutečněno: 08.10.2018, Stav tachometru: 35050 km, Zhlédnuto: 42x

Vzhledem k ranním teplotám jsem si pořídil vyhřívané gripy značky Oxford. Oproti návodům na internetu montáž netrvala 20 minut, ale vzhledem k tomu, že jsem nechtěl zničit stávající gripy a musel jsem obrousit trubku heftu (Honda má trubku vroubkovanou) se montáž protáhla na něco přes hodinu. V každém případě výsledek je perfektní. Kdo uvažujete o vyhřívaných gripech, dejte bacha - Oxford dělá tři různé druhy lišící se délkama. Na moji Hondu dokonale sednou Oxford Touring (délka 120mm)

• Ixil Hyperlow

Jelikož tenhle rok nevyšla motodovolená co jsme plánovali, rozhodl jsem se si udělat radost laděným výfukem. Výběr padl na IXIL Hyperlow. Dobré recenze, jednoduchá výměna. Jsem zvědav zda se projeví na výkonu či spotřebě

Vloženo: 11.09.2018
    Uskutečněno: 11.09.2018
  • Řetězová sada

Vzhledem k tomu že stávající řetěz byl na moto už od začátku a navíc dostal dost zabrat před týdnem na Červenohorském sedle a už nebylo téměř kam napínat, objednal jsem novou řetězovou sadu. Jelikož zastávám názor že člo

Typ: Údržba
    Vloženo: 07.09.2017
    Uskutečněno: 06.09.2017
  • Červenohorské sedlo

Zatím jsem u nás neviděl lepší úsek silnice. Nádherné zatáčky, které si člověk fakt užívá. V těhle zatáčkách jsem nalevo úplně zrušil poserproužky a vpravo zbývá jen asi 3 mm. Také jsem si zde poprvé škrtnul oběma stupač

Typ: Dovolená
    Vloženo: 07.09.2017