Jawa 50/21 Pionýr (1977)

Vlastník Ch0ze
Vloženo 10.1.2016
Aktualizováno 10.1.2016

Tohle je můj druhý Pionýr který byl otcův. Samozřejmé bylo to že se na něm táta vyřádil a potom co jsem ho dostal do ruk za 30 let co na něm přestal jezdit se musela udělat kompletní generálka.

První dojmy - Je to klasický Pionýr takže k tomu nemám co dodat, všichni znáte tenhle super stroj.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil pro začínající jezdce... Motorka Vás toho dost naučí jako jsou opravy a i ovladatelnost :)

Doplňky na motorce - Na Pionýrů mám dekorací v Záběhu, což on taky v záběhu je :) :D

Tenhle pionýr je spíše takovej mazlík na kochačku. Jednou na čas se na něm projedu aby se neřeklo a zase ho schovám a zakriji. Prošel celou generální opravou. Od motoru až po pak. Prostě všechno se dalo do pucu aby vypadal takhle. Po kompletí generalce mám na něm najeto zatím něco okolo 320km.

Odjel jsem si na něm i svůj první Fichtl cup a zrovna se mi poštěstilo a umístil jsem se na druhém místě :)

Zde přidavám ještě video ze závodů :)
Pionýr má vykuchlej výfuk, aby to mělo trochu zvuk... :D a aby byl dojem že svezení tak kde má být...
Není nejhezčí ale mám ho rád :)

aixam
aixam napsal 15.01.16 v 07:23 10b.

to je mazlík

Milan1963
Milan1963 napsal 11.01.16 v 09:24 10b.

Pěkný. Taky jsem se k němu po 35 letech vrátil, je to radost. Ale závodit ? To ne, jen na kochání a z nostalgie.

findejs1310
findejs1310 napsal 10.01.16 v 17:15

Zvuk super ale nektery casti matla patla stetkou
Ale 10 bodu za srdce.