Voxan Street Scrambler (2009)

Vlastník Steve-CZ
Vloženo 6.1.2016
Aktualizováno 28.4.2022

Jeden litr, sto koní, něco kolem dvou set kilo, V2 a krásný design, který Francouzi umí. Co víc dodat ...

Motorka koupena od nový motocykl

První dojmy - Motocykl vracím do galerie na opakovaná přání, prodal se jediný kus v ČR a jedná se o výjimečnou motorku, která by splnila jistě nároky dalších jezdců, ale bohužel firma již zanikla. Mé první dojmy z motocyklu byly zpočátku rozporuplné, trochu mi charakter motoru připomínal Ducati, na které nerad jezdím. Ale postupně jsem zjistil, že je to úplně jiný motocykl a dá se zvládat bez problémů i ve městě a na okreskách. Jeho doménou jsou ale především dlouhé dálniční přesuny.

Motorku bych doporučil pro - Ocení ho milovníci individualismu, pohodlného cestování a strojů s "duší"

Doplňky na motorce - origo plexi a větší nosič na kufr

Vybral jsem si tento stroj, protože se mi moc líbil a na motocyklech typu "scrambler" jezdím asi nejraději. Mám taky rád rarity, proháním jich po našich cestách několik a kdo ten pocit výjimečnosti a samoty zná, tak mě pochopí. Voxan se navíc velice povedl, zejména tento model je pro cestování výborně naladěn, má řadu kvalitních a skvělých komponentů, což mu nakonec možná vykopalo hrob, protože byl tím pádem dost drahý. Dodnes mám najeto jen necelé čtyři tisíce kilometrů, spotřeba je asi 5-6 litrů na 100 km, víc než 170 km/h jsem s ním zatím nejel, mám už po nehodě na motocyklu strach. Zrychlení pod 4 s, brutální zátah už ve velmi nízkých otáčkách, vytáčení mu taky nevadí. Ovladatelnost skvělá. Jízda ve dvou velmi pohodlná.
Nemá ABS ani jiné pro mě nechtěné pomocníky.

Dolin
Dolin napsal 10.12.18 v 19:02 10b.

Sem nevěděl ani že to existuje!

Hikafima
Hikafima napsal 25.10.17 v 19:05 10b.

Ty jo, tož ta je

j.anthony
j.anthony napsal 22.10.16 v 22:30 10b.

netuctovka - super

gato1962
gato1962 napsal 13.01.16 v 21:59 10b.

rupair
rupair napsal 09.01.16 v 23:01 10b.

Nádherný kousek...