Yamaha BT 1100 Bulldog (2005)

Vlastník stenly38
Vloženo 4.1.2016
Aktualizováno 28.10.2020

Už jsem byl rozhodnutý pro TDM 900 a když jsem náhodně viděl ve starším katalogu Bulíka tak bylo rozhodnuto...a pak že neexistuje láska na první pohled :)

Motorka koupena od RV-moto

Yamaha TDM 900: nelíbila se mi ta přední kapotáž

První dojmy - Nejdřív ohromný respekt než jsem na něj sedl poprvé,je to moje první velká motorka po Jawách,MZtách,ČZtách a Yamaze majesty 250,ale ten se rozplynul po pár desítkách metrech,pro mě úžasná motorka jak už tady napsalo plno kluků hned mi padla do ruky,dokonce i můj bratranec který má HD Fat boy říkal že se moc hezky vodí :)

Motorku bych doporučil pro - Určitě je vhodná pro začátečníky jako jsem já a pro pohodáře kterým na výkonu až tak nezáleží.

Bohužel ještě mám málo najeto přivezl jsem ho 30.12.2005 po vlastní ose z Rokycan do Roudnice nad Labem.Z Rokycan po dálnici a nejdřív to bylo utrpení,chybí úplně přední plexi(který mi prodejce dodá)tak jsem byl v šoku z toho náporu vzduchu :) až tak po dvaceti kilometrech jsem si trochu zvykl a rozjel ho v lehu až na 160.Jinak mnohem příjemnější jízda mu svedčila z Prahy do Roudnice po okreskách.Jinak krásnej posed,zvuk,brzdy a celkový vzhled,nechtěl jsem tuctovku a to Bulík není.O Silvestra jsem to nevydržel a musel jsem se projet alespoň po městě na kochanou :) ale to už mě mrzly hnáty.Těď už spí až do jara a nemůžu se dočkat :(

stenly38
stenly38 napsal 18.10.16 v 21:20

Tak sezona končí najeto 7000km,absolvován Trip Slovakia i s posranou volnoběžkou která odešla hned po ujetí cca 2000km.S Bulíkem jsem spokojenej i se spotřebou která se pohybovala do pěti litrů.Jenom mě rozčiluje nový typ tachoměru,který má tak malí čísílka že se za jízdy moc neorientuju.Na cestování supr

sedy
sedy napsal 20.01.16 v 23:10

Ty zrcátka mi přijdou nějaký krátký , ale hlavně ať slouží a dojede kam má.

Slávek-TDM
Slávek-TDM napsal 12.01.16 v 16:50 10b.

Jelikoz jsem mel jako asi jeden z mala zaroven porovnat Bulldoga s TDM900A, muzu ti vyberu napsat par slov. TDMko bylo proti BT uplnej zavodak, jediny co mel Bulik lepsi bylo teziste. Jinak pri primym srovnani to netahlo, v zatackach se vic houpal a bylo znat, ze ma hezkych par kilo navic. Muj bratr si ho chtel koupit, ale po tomhle srovnani ho to preslo. Tim nerikam, ze je to spatna motorka, az na notorickej problem s volnobezkou starteru se nekazi, ma kardan, neni narocnej na udrzbu a ani moc nezere. Akorat je to fakt spis chopper, jen s lepsim podvozkem a brzdama... Nekomu to muze vyhovovat.

Tonyny
Tonyny napsal 12.01.16 v 09:27

sluší vám to spolu

Tonyny
Tonyny napsal 12.01.16 v 09:25 10b.

sluší vám to spolu