Yamaha FZ6 Fazer (2006)

Vlastník Sieg
Vloženo 31.12.2015
Aktualizováno 31.12.2015

Motorka byla jako nová s najetýma 16tis km.

Motorka koupena od FIRMA:Aleš Altman - Altmanmoto (Hradečno - Vše proběhlo v pořádku, doporučuji. Motorky má v pěkném stavu.

Honda CB 600F Hornet: Pro tuto motorku jsem by původně rozhodnutý ale na živo byla nějaká menší než na foto
Honda CB 900F Hornet: Žádnou pěknou jsem nenašel.
Suzuki GSF 650S Bandit: Objevila se jedna moc pěkná ale po svezení na fz6 bylo jasno.

První dojmy - Koupil jsem jí jako 4roky starou, kupovanou v novou ČR po prvním majiteli se serviskou. Vše funguje a vypadá jako nový, žádný zásah kutila, motorka v originálním stavu. Po svezení bylo jasno, zrychlení, ovladatelnost, hned mi padla do ruky.

Doplňky na motorce - Fazer dostal kufr s plotnou, tanpad, zásuvku na 12v, držák navigace, a nějaká ta samolepka.

Už jí mám 5 let a najel s ní pouhých 9tis km. Za tu dobu nebyl jediný problém, Jezdím s ní jen když je venku pěkně, na ostatní ježdění využívám skútry. Má se u mě jako v bavlnce, je pořád v garáži pod plachtou. Na to že najedu max 2 tis. km ročně a měnim každý rok olej.

Decathlon
Decathlon napsal 31.12.15 v 21:06 10b.

Proč by měla být stočená? Je spousta lidí, kteří najezdí třeba jen tisíc kilometrů za sezónu a navíc se to dá docela dobře poznat.

Sieg
Sieg napsal 31.12.15 v 18:07

Taky se bude špatně prodávat, protože s tím nájezdem musí být přeci stočená.

context
context napsal 31.12.15 v 12:46 10b.

Dobrá volba fazer se dobrá mašina to jsi moc nenajel za 5 let tak ať ti dělá jenom radost

Sieg
Sieg napsal 31.12.15 v 12:24

No já si po tom fazeru koupil kentoyu zoom 50 4T a najel jsem na něm za sezónu víc jak na fazeru

Bikerr3979
Bikerr3979 napsal 31.12.15 v 12:22 10b.

dobře sis vybral ale já už bych po fazeru na skůtr asi nesedl