Suzuki SV 650S (2010)

Vlastník HanysSeidlerin
Vloženo 30.12.2015
Aktualizováno 30.12.2015

Moje moje druhá motorka suzínka ...

Yamaha MT-07: důvod neuveden
Kawasaki Z 750: důvod neuveden
KTM Duke 390: důvod neuveden
KTM RC 390: důvod neuveden
KTM 690 Duke R: důvod neuveden

První dojmy - Muj první pocit jak jsem jsi na ní sedl byl že je name moc těžka že jsi nezvyknu . ale jak jsem se rozjel vše se naraz změnilo hned mi padla do ruky ... Jen mě ze začátku vyděsily přední tlumiče že jsou moc měkké ale po par metrech už to bylo fajn ..

Motorku bych doporučil pro - je vhodne pro začátečníky i pro střelce

Doplňky na motorce - CNC páčky ,modré závažička jinak zatím nic

Tuto motorku jsem jsi vybral protože je cenově dostupnější a chtěl jsem dvouválec kvůli krouticího momentu od spodu .. .První dojmi z první jízdy .. .6e je na mě moc silná =) =D 1 2 řadím 3 a více plynu suuza se rozjela jak střela .. .. Zatím se s motorkou seznamuju ... ale už jsem se pustil do udržby na další sezonu .. překvapilo mě to že to má 2 svíčky na vále to jsem nečekal objednal jsem jen 2 tak musím ještě dokoupit =D =D jen je špatný přístup ke svíčkám musí se posunou chladit ..

Podvozek
je konfotrní jen ty přední tlumiče se mi zdají houpavější ( hustčí olej ve vidlích to jistí )
Motor
je skvěléj miluju ho jde od spodu střední otáčky i ty vysoké . Když pustím plyn tak hodně brzdí motorem =)

Brzdy. jsou skvěle výborné brzdy
Konfort. je to taká polocestovní motorka je to taky kříženec se sportem a cestákem poset je příjemní rychle se člověk příspusobí ..

Ursa
Ursa napsal 14.01.16 v 15:39 10b.

kráska

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 09.01.16 v 19:45 10b.

Moc hezké SV tak ať to lítá v nové sezóně!

Decathlon
Decathlon napsal 30.12.15 v 23:15 10b.

Pěkná a na ty fotky jsem si vzal lupu.

hOOrNeT
hOOrNeT napsal 30.12.15 v 22:13 10b.

SVčko je parádní mašina Naučí tě toho dost, hlavně správné zacházení s pravým zápěstím Ať slouží