Honda XL 1000V Varadero (2007)

Vlastník ALF1122
Vloženo 30.12.2015
Aktualizováno 4.2.2022

Obrovský a těžký hovádko , ale jak se dá do pohybu , je to mazel . Realita nastane při stavění na hlavní stojan ...

Motorka koupena od FIRMA:Jiří Horna - Moto Horna (Draženov) - Pohodový prodejce , pěkná motka , prohlídka , zkušební jízda , vyřízení dokladů a dovoz až domů , co víc si přát

První dojmy - Při vstupu na shop a prvním pohledu na ní obrovský respekt , je to kus .Pohodlí při jízdě , pozvolný nástup výkonu , dá se i v klídku bublat jak na chopperu , vše krásně při ruce . Luxusní motka s ABS

Motorku bych doporučil pro - Každému komu se líbí , chytračit o tom kdo by si ji měl a neměl koupit nebudu a zatím ani nemůžu . Prostě , když ji miluješ není co řešit :-) Jo a nečíst fora jinak si jí nekoupíte ...

Doplňky na motorce - Turistické plexi i s deflektorem , padáky , vyhřívané hefty , přimazávání řetězu Scottoiler , komplet kufry a tankbag , hlavní stojan

Zkušenosti zatím žádné , mimo zkušební jízdy pár projížděk po dvoře u garáže , čekám na vydání českého TP a SPZ
Varadero jsem si vyhlédl už asi před 8 lety , ale rodina je rodina a nákup motky šel stranou . Před 3 roky jsem koupil Varánka 125 pro syna a po létech jsem začal občas jezdit , jezdil jsem už od 14 let Simsony ,od 17 let ČZ 175 , MZ 150 i 250 , takže jsem si svý užil .
Jelikož je pro motorky i manželka , hledal jsem něco cestovního pro dva . Lehny mě netáhnou , chopery taky ne , na naháče mě už neslouží kolena , tak hurá do cestovního endura . Vítězil transalp , ale po přečtení mnoha recenzí jsem usoudil , že při mé tělesné konstituci by trpěl , tak byla volba jasná .BMW GS je hezká motka , ale taková masírka dnešní doby , do terénu lítat nebudu , tak bylo Varadero jasnou volbou .
Je mi jasný , že si asi polovina čtenářů teď ťuká na hlavu , začátečník , po létech hned takovej parník , ale věřte , že 200 km/h co to dá na tom lítat ve svých 46 letech nechci a nebudu a naučit se na tom je jen můj boj , každopádně si asi v létě dám nějakou motoškolu ...

Piskot666
Piskot666 napsal 24.02.22 v 22:02 10b.

Jooo Varánek..Moc pěknej

tomcruise77
tomcruise77 napsal 05.02.22 v 06:56 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 27.01.17 v 01:25 10b.

Janoš-XJ
Janoš-XJ napsal 22.06.16 v 20:16

Tak vítej mezi nás! Z toho stojánku si nic nedělej ,já nemám origo a tak jsem navařil nášlapku za delší až letos a pohoda !Kolikrát ho stavíš? Při mazání a údržbě řetězu !? Jinak krasavec v nádherné červené a jasných deset . Po 45 000 km mohu říct že jsem spokojenej s tímto strojem!

JáraPovídálek
JáraPovídálek napsal 15.06.16 v 21:21 10b.

Gratuluju,pěknej kousek