Honda CBR 125R (2004)

Vlastník M0T0
Vloženo 27.12.2015
Aktualizováno 27.12.2015

Honda CBR 125R v Repsol farbách.

Honda NSR 125R: Dosť vysoká spotreba, údržba.

První dojmy - Zo začiatku, keď som ešte nevedel čo ma čaká a čo môžem očákavať od tejto motorky a asfaltu (žiadne skúsenosti, keďže som predtým jazdil len na na crosske), tak som mal celkom rešpekt a už po malej chvíli ma presvedčila, že mám s ňou zostať a nepustiť ju. :D

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná na začiatok, hlavne pre mladých bez skúseností.

Doplňky na motorce - LED smerovky, spätné zrkadlá so staršej sestričky CBR 600,...

Na takejto motorke som robil vodičák, už vtedy sa mi zapáčila a obľúbil som si ju. Po prázdninovej brigáde som si ju kúpil ako prvú cestnú motorku.

Na tejto motorke sa mi páči hlavne spotreba a údržba, keďže som len študent bez stáleho príjmu. Čo sa týka motora, tak s jeho výkonom som spokojný. Neviem to porovnať s inými, lebo na inej cestnej motorke som nemal možnosť jazdiť. Motorku používam na cestu do školy (cca 50km) a nedeľné výjazdy (150-200km, ), prevažne bez spolujazdca. Ako je so slovenskými motoservismi s touto motorkou neviem, ale údržbu, prípadné poruchy, výmenu oleja a doplnky si robím sám doma.

Podľa mňa je toho ideálna motorka na začiatok a získanie skúseností.

Ako je to s cestovaním zatiaľ neviem, ale v lete by som chcel vyskúšať nejakú dlhšiu trasu, no neočakávam nejaký luxus, keď to je "športová" motorka.

Lukydoga
Lukydoga napsal 25.07.16 v 14:05 10b.

GP001
GP001 napsal 08.02.16 v 19:36 9b.

Pěkný barvy

wsbk
wsbk napsal 27.12.15 v 17:15 10b.