Yamaha YZF-R125 (2010)

Vlastník mikes007
Vloženo 25.12.2015
Aktualizováno 9.6.2016

Dobře vypadá,dobře jede,prostě je skvělá.

Motorka koupena od kluka z Rosic

Honda CBR 125R: Protože má slabší stavbu
Yamaha YZF-R125: Protože vypadá jako pořádná motorka

První dojmy - Vzhledem k tomu že je to 125 a má 11Kw tak má slušný výkon což je vykoupeno generálkou motoru po cca 25000 km podle stylu jízdy.Jelikož jezdím od 6-ti let a všechny motorky před tím měly bubnové brzdy Kromě čínského pitbike ten měl kotouče ale malé,tak se mi líbí ohromný brzdný účinek.

Motorku bych doporučil pro - Každému kdo se cítí být v 16-ti chlap.

Doplňky na motorce - Laděný výfuk Dominator.led blinkry,vroubkovaný přední kotouč

Protože jsem získal řidičák teprve letos v září tak mám najeto 3000 km.Jízda pohodová ikdyž bych uvítal o něco větší výkon na předjíždění,motor je stříkačka a šlape výborně,brzdy super i ve dvou,je lehká a snadno ovladatelná.Úložný prostor je velmi malý a bohužel není přístupný prostor pod sedlem spolujezdce který je zašroubován a tudíž během jízdy nepoužitelný.Podvozek je stavěný na silnici takže terén nedoporučuji.

Pilec
Pilec napsal 24.03.16 v 12:07 9b.

Pěkná masina chtela bych se zeptat kolik to jede a do kolika to můžeš max točit? Pac sem si koupil letos starsi aprilii rs 125 a netusim jestli je otevřená... A na kolik te vysla pac se mi taky pačí yzfa

speroure
speroure napsal 28.12.15 v 17:39 10b.

YZF-ko je ohodně hezčí než to CeBRo :) Přeji hodně najetých km :)

context
context napsal 25.12.15 v 09:34 10b.

pěkná mašinka, tak ať ti dělá jenom radost a přeji hodně najetých km bez nehod

Bikerr3979
Bikerr3979 napsal 25.12.15 v 01:26 10b.

Ty polepy jsem ti fakt udělal pěkně tak ne abys ji položil.