Jawa 350/360 panelka (1973)

Vlastník Bikerr3979
Vloženo 24.12.2015
Aktualizováno 31.12.2015

Zase panela jenže se na ní podepsal tzv domácí kutil.

Motorka koupena od na inzerát z jižních čech

První dojmy - První co mě napadlo když jsem ji uviděl na vlastní oči bylo"chuděra".Jelikož ji hodlám renovovat a připojit k sidekaru velorex tak je zcela jasné že mě čeká běh na dlouhou trať.

Motorku bych doporučil pro - Takto předělanou motorku bych doporučil veteránistovi který touží po tom aby se s ním stará přestala bavit a tudíž si užil klidu.

Doplňky na motorce - Na této motorce je patrně více doplňků než originál dílů Takže se zrodí v obrovských porodních bolestech.Naopak bych ocenil celkové pojetí této přestavby vzhledem k dřívějším dobám kdy nebylo jednoduché vyrobit si ze sériovky a navíc staré motorku jinou než mají ostatní.Navíc jsem si tímto procesem prošel taky a svoji první 559-ku jsem zbastlil k obrazu svému tudíž má dotyčný co ji předělal můj jistý obdiv.

Tuto motorku jsem koupil protože 250-ka je na sidekar velorex už slabší.Když jsem hledal v inzerátech tak jsem zjistil že většina motorek je značně předražená vzhledem k jejich stavu.Navíc jsem měl podmínku aby měla TP a bylo na ní možné taky jezdit.Taky jsem chtěl aby měla původní malou SPZ protože ty nový plakáty co teď vydávají mě na panelkách doslova se...!A tady je můj sidecar Velorex 560.

Graceman
Graceman napsal 15.02.16 v 19:03 10b.

tak to bych nezmaknul. Máš můj obdiv! 10b.

BedazBrd
BedazBrd napsal 19.01.16 v 20:30 10b.

Čeká tě spousta práce, ale až jí vrátíš původní tvář a připojíš k ní sajdu bude na silnici zase o jeden klenot navíc. Hodně trpělivosti a času. Mít na to papíry moooc by se mi taky líbila. Na mopeda manželku nedostanu...

novis79
novis79 napsal 07.01.16 v 18:55 10b.

Tak ta třiapula dostala dobře pokouřit ale to se dá časem dokupy. Taky sem měl donedávna takovou sajdu, ležela mě pět let ladem na půdě tak sem ju čenžl za moju osmičku ta mě dělá větší radost, ale jinak je to suprovej povoz.

jawa354
jawa354 napsal 01.01.16 v 17:33 10b.

Tato mašina si přestavbu do původního továrního stavu zaslouží, je s tím více práce ale výsledek stojí za to! Sám teď předělávám už druhou zbastlenou motorku. Aspoň tu mašinu zachráníte!

pp377
pp377 napsal 27.12.15 v 14:20 10b.

Panelka je krásná motorka, se sajdou bude ještě lepší. Přeji Ti hodně zdaru. 10bodíků za dobrý směr