Suzuki SV 650 (2002)

Vlastník Hopkins
Vloženo 18.12.2015
Aktualizováno 15.4.2016

Z vrcholu se vracím zpět a zpět. SV650 - jak jsem mohl mít Ska?

Yamaha FZ1 Fazer: Nenašel jsem v žádnou ve stavu, který jsem chtěl
BMW K 1200 R: Kvůli převodovkám

První dojmy - Vlezu na to, rozjedu se a - Wow! To je taková pecka, jak jsem dřív mohl mít Sko? A proč jsem kupoval SV1000S a ne N? Nahatý SV je pecka!

Motorku bych doporučil pro - Pro nenáročné jezdce nebo jezdce co se rádi nadřou a pak mají radost, že i tenhle škopek umí natřít supersportům.

Doplňky na motorce - Výfuk, blatníček, pancéřky, kotouče, BMC filtr

Chtěl jsem stroj na blbnutí, aby jel na vrk, nemusel řešit náročnou údržbu a nevadilo mi, když sebou při blbnutí plácnu. SVčka znám dost dlouho, dvě jsem měl a tak když jsem mohl koupit 650N v originálním stavu za super cenu, neváhal jsem.

POSEZ - Po 50m na tomhle nechápu, jak si někdo může koupit Sko. Ten posez tam je tak zbytečněj a tady tak zábavnej. Potvrdil mi to i kamarád, který měl 650S, hned chtěl Nko taky.

MOTOR - Mám štěstí (zrovna neštěstí ) na vyladěné kousky. Moje 650S bylo poladěné a jelo i brzdilo bezvadně oproti ostatním. Tohle je to stejné. Poladěné karburátory, vzduchový filtr, pancéřové hadice, nové zubaté kotouče. Jede to asi tak - Na svém N ve dvou ujedu Sku, kde jede jeden. Když jedu sám, tak se pořád zvedá na zadní. Rozety jsou v orig poměru. Zrovna bych bral neupravené SV, protože se to projevuje na spotřebě. Stejně jako na 650S co jsem měl dříve, ujedu 140-150km na nádrž a svítí oko. Pokud vyměním filtr za origo, dojezd se zvedne o cca 20-35km, na úkor zrychlení.

Trinnlee
Trinnlee napsal 21.12.15 v 21:19 10b.

pekně napsany...taky jsem mel s-ko a docela by me to zajimalo jakej je tam rozdil...