Yamaha XVS 1100 DragStar custom (2002)

Vlastník NEIP
Vloženo 12.12.2015
Aktualizováno 18.12.2018

Krásná mašina která dokáže chytit za srdce

Honda VT 800 Shadow: model yamaha dragstar zvítězila

První dojmy - Při první jízdě jsem měl trochu strach co motorka bude dělat za švíky.Nikdy jsem na na takový mašině stylu cruisser nejel takže obavy jak se s ní poperu byli značný.Po pár metrech jízdy mi ale začala hrozně bavit.Následně jsem se uvolnil,přidal plyn a v duchu si říkal že tuhle motorku prostě chci.

Motorku bych doporučil pro - Určitě pro kohokoliv.Spíš vyšší postavy.Ze zkušenosti.Já osobně mám dva metry ale někteří kámoši co si sedli na mou motorku měli docela problém dosáhnout na stupačky.

Doplňky na motorce - Drakouš je v černé matné barvě bez jakýchkoliv polepů a airbushe.Má semišové sedlo,přepákování,vyhřívané rukojeti a spousta chromu kolem.

Drakouše mám už třetím rokem a jsem opravdu spokojen.Z hlediska funkčnosti je parádní,že dělám jen klasickou údržbu a motorka šlape jako by právě opustila montovnu v Japonsku.Bohužel na tratě delší jak 400km už motorku proklínám a modlím se za každou pevnou židli,křeslo,v lepším případě měkkou postel.Na to,jak je motorka těžká,má překvapivě dobrou ovladatelnost.Se spotřebou do 5L si na pohodu hraje 45 koní,takže po zapráskání bičem(podle nálady) to sviští na maximálku 170km/h.S plnou nádží na 17 litrů,je to kolikát honička dobrzdit když se od hřbitova vyvalí důchodci aniž by respektovali jakoukoliv přednost ostatních.Takže jízda podél st.hranic a hor je pro mě ideálním řešením na dokonalý výjezd po náročném tejdnu.

Bredy2
Bredy2 napsal 20.02.20 v 16:11 10b.

Tuhle mašinku dobře znám, že Michale Už jsme spolu pár tisíc dali.
Za pár týdnů vyjedeme!

Radim_MT03
Radim_MT03 napsal 31.05.16 v 16:11 10b.

zain1
zain1 napsal 27.03.16 v 18:15 10b.

Moc hezký Dagous! S vyskou jsme na tom podobne (195).

boutom
boutom napsal 24.03.16 v 21:09 10b.

Zdeněkhr
Zdeněkhr napsal 02.03.16 v 22:44 10b.

Dragstar jak se patří, super a ať dobře slouží