Suzuki GSX-S1000 (2016)

Vlastník Korffik
Vloženo 11.12.2015
Aktualizováno 6.4.2016

Projížďka...

Vloženo: 27.06.2016, Uskutečněno: 27.06.2016, Stav tachometru: 8100 km, Zhlédnuto: 38x

V sobotu krásné teplo, tak jsme s kamarádem vytáhli ty naše dvě krásky Kamarád má Hondu CBR1000 brusku. A projeli se po Eccehomu... Lituju, že ty Dunlopy Roadsmart 3 tu motorku ve vyšší rychlosti tak znervózní... Na to, že je to pneu na cestování a ne žádná sportka... Tak neskutečně drží v zatáčkách. Kamarádovi se na jeho Sportmaxech lepily kamínky po celém obvodu a mě maximálně tak prach Tak ty Roadsmarty drží v zatáčce perfektně stopu a dovolí i koleno na zem. Což já, člověk jezdící ani ne celé tři měsíce. Bych neřekl, že dám a ještě s takovou pneu. Dát si koleno, tak o tom jsem snil až možná někdy na okruhu a budu mít trochu víc za sebou. Ale toto mě opravdu dostalo. Chtěl jsem ať jsou to hlavně držáky, ale toto mě dostalo. Opravdu mě štve, že té Suzině tolik vadí v přímém směru v rychlosti, protože jinak bych šel do nich klidně znova... Neskutečná pneu toto... Opravdu se jim povedla, pánům od Dunlopu klobouk dolů jako...

Figi25 (59) napsal 14.08.2017 v 07:48

• Pneu

Zdravím všechny. Takže jsme zkoušeli, laborovali a vymýšleli. No vypadá to, že motorka je náchylná na druh pneumatiky :! Dunlop Roadsmart 3 jí vyloženě nesedí a v rychlosti má motorka tendence se rozkmitat do řídítek a

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 22.06.2016
    Uskutečněno: 22.06.2016
  • Pneu

Tak jsem poslal původní sadu pneumatik do kopru. Dali se mnou asi 5900km, ale už to byl extrém. Uprostřed zadní pneumatiky už to připomínalo spíše pohádku Plátýnko prostři se, než výmysl pana Dunlopa. No a chtěl jsem zku

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 12.06.2016
    Uskutečněno: 12.06.2016
  • Max...

Už čtyři tisíce a nějaké drobné nalítáno :-) Motorka zatím maximální spokojenost. Pomalu chystám koupit novou pneu zadní. Už je těsně před smrtí :-D Jinak už jsem zkusil i maximálku... Teda bez kapot peklo, ale stráááš

Vloženo: 22.05.2016
    Uskutečněno: 22.05.2016