BMW K 1200 S (2005)

Vlastník twinrider
Vloženo 5.12.2015
Aktualizováno 1.6.2023

Rychlá, pohodlná díky výše položeným řídítkům, krásný zvuk laďáku Laser DuoTechnology, špičkové brzdy s posilovači, vyhřívané rukojeti se dvěma stupni výhřevu, nastavení podvozku.

Motorka koupena od BMW Schrobenhausen - Vynikající přístup prodejce. Naprostá spokojenost. Bez výhrad.

Yamaha FJR 1300: Moc velká, ryzí cesťák pro dva.

První dojmy - První jízda v Německu kolem prodejny, to ještě patřila původnímu majiteli. Prodejci se to nelíbilo, ale na konec k projížďce svolil. Výše umístěná řídítka tvoří spolu se stupačkami a sedlem trochu zvláštní trojúhelník, ve kterém je méně místa pro nohy. Sedlo tvrdší, sportovně orientované, pro spolujezdce nic moc. Úzké rukojeti řídítek pro citlivost a přesnost, po výměně přijdou pohodlnější.

Motorku bych doporučil pro - pro všechny, co chtějí cestovat v rychlejším tempu

Doplňky na motorce - Plexi MRA s deflektorem, který je pro mě zbytečný. Od výrobce kufry BMW, s vnitřními taškami. Výfuk Laser s tlumivkou na původní hlučnost 96dB a dále s otevřenou tlumivkou pro okruh, homologace. Napínák a lišta rozvodového řetězu.

Výběr padl na BMW kvůli výbavě, technice, relativnímu pohodlí ve srovnání s podobnými stroji, ABS, ESA, bezúdržbovému kardanu, BMW kufrům, stabilní konstrukci dvou rámů přes kladku, celkovému pojetí cestovně sportovní motorky, která je vhodná pro rychlejší svezení a cestování zároveň. Motorka je na svůj objem motoru poměrně kompaktní, konstruktéři se snažili využít každý kousek prostoru.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 04.06.17 v 20:52 10b.

M.D
M.D napsal 03.05.17 v 09:29 10b.

Nádherná žlutá krasavice a navíc modrá vrtule,moje srdcová záležitost.Nelze jinak než za 10

twinrider
twinrider napsal 29.11.16 v 20:47

Spiku, pokud hledáš inspiraci:

spike-cz
spike-cz napsal 24.11.16 v 21:45 10b.

Koukal jsem i na deník a taky a deset, děkuju za inspiraci

wsbk
wsbk napsal 28.12.15 v 19:40 10b.