Yamaha FZ6 Fazer (2005)

Vlastník IRRY
Vloženo 4.12.2015
Aktualizováno 13.5.2016

Yamaha FZ6 Fazer - určitě všichni fejzra znáte.Co vám budu povídat Po nějakej době napíšu zkušenosti. Najeto 37.000 km.

Motorka koupena od Xfanthom (Jičín-Nové Město)

Honda CB 600S Hornet: Fazer je hezčí

První dojmy - První dojmy sou dost dobrý.Na pohled krásná motorka.Svižná, super na cestování ve dvou.Jde krásně do zatáček a je super ovladatelná.Opravdu zatim nemam co bych jí vytknul.Po nějakej době napíšu zkušenosti, zatim jí mam pár dní a už je docela zima a nedá se moc jezdit :-/ .

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych popsal jako sportovnější cestovní.Je pro každýho co se rád někam podívá a taky se rád sveze trochu svižnejc.Super pohodlná motorka na kterej ste pěkně narovnaný.Určitě výborná volba pro všechny s celym Áčkem :-) .

Doplňky na motorce - Vyhřejvaný hefty oxford, USB dvojzásuvka, držák mobilu, padáky, plotna s kufrem GIVI na dvě helmy, osvětlení kufru, automatický mazání řetězu, alarm, oplejtaný hadice HEL, sportovní páčky, zadní blatníček, zapojený i druhý oko na tlumený

Proč sem si vybral tenhle stroj? Líbí se mi, je to krásná motorka.Spolehlivá a bezchybná.Nebo aspoň zatim sem žádnou chybu nanešel, až na nějakej ten škrábanec, ale nic co by nespravil lakýrník.Najeto mam pár kilometrů, opravdu jenom pár.Těšim se až napíšu víc.Zkuženosti asi takhle.Motorka skvěle ovladatelná, do zatáček supr.Motor.Tak motor je třeba aby mašina bleskově vyrazila trošku víc vytočit.Má delší plyn než na jakej sem zvyklej .Ale žádná hrůza, jede pěkně.Když chcete vystřelit prostě podřadim o kvalt, dva a tim heftem otočim víc.Motorku sem koupil s pancéřkama takže na brzdy nemůžu říct jediný špatný slovo.K tomu byly čistěný třmeny a desky sou OK.Brzdí dobře.Škoda jenom že chybí ABS na který sem byl u CBF600s zvyklej, ale aspoň to bude brzdit můžem říct tak trochu tvrdějc, nejsem blázen co to zašlápne, na brzdy je třeba rozum a né jenom mačkat.Spolujezdec zatím nebyl ,ale bude .Motorku sem koupil s plotnou na monolock ale protože mam z mojí starý mašiny doma GIVI MAXIA E52 přendal sem si tam plotnu GIVI monokey, zapojil brzdový světlo a s úložnym prostorem nemam problém.Když sebou nebudu chtít tahat kufr přemejšlim časem že koupim tankvak.Spotřebu moc na motorce neřešim, motorka by měla při klidnej jízdě bejt někde u 5ti litrů.Všechno upřesnim po nějakej době.Servis.To je dobrá otázka.Výměna oleje a dalších provozních kalapin stejně jako brzdový destičky a takový ty všecky věci co se týká údržby si udělam sám.Když de třeba o podtlaky nebo ventilový vůle, jasně že musim do servisu, na to nemam věci a od oka to dělat nebudu.Motorka se nejlíp cítí když na ní sedim já .S moto se dá určitě výborně cestovat.Minulej majitel jezdil všude možně po světě.Já jezdim taky dost, ale zatim sem se omezoval spíš na ČR, Německo a Rakousko.Těšim se až budu moct napsat víc.

18.12.2015 : Namontovaný vyhřejvaný hefty OXFORD.Hned projížďka do Prachatic kde sem se trochu zdržel a pak cesta zpátky ve 2 ráno nebyl problém.

13.05.2016 : Přidělaný osvětlení kufru.Konečně po dvou dnech přepušovaný práce z důvodu únavy z návštěvy registru vozidel a přítelkyně jsem hotovej.Stojí to za to.

IRRY
IRRY napsal 29.12.15 v 23:42

dík

Xfanthom
Xfanthom napsal 29.12.15 v 22:55 10b.

Jinak než 10 dát nemůžu..

Medy16
Medy16 napsal 21.12.15 v 08:59 10b.

Parádná mašina...

context
context napsal 19.12.15 v 11:53 10b.

Pěkný fazer přeji hodně najetých km bez nehod a krátkou zimu

IRRY
IRRY napsal 08.12.15 v 14:20

Děkuju moc hoši .Je to super motorka.Souhlasim se zdeno255 s tim že od spodu je to koťátko, ale stačí podřadit a taky vystřelí.S tou převodovkou teda nesouhlasim.Mě se řadí dost dobře, nikdy se mi ještě nepovedlo že by mi v motoru při řazení bouchalo jako s kladivem .Asi taky záleží jak se k tomu kdo předemnou choval.Motorka je super .Přeju všem hodně šťastnejch km.