Jawa 50/23 Mustang (1980)

Vlastník JirkaGS
Vloženo 28.11.2015
Aktualizováno 28.11.2015

Klasika, na které někdy jel snad každý, já jsem na mustangovi v 15ti začínal, takže jsem si chtěl práčit vzpomínky a podařilo se mi sehnat tenhle krásnej zachovalej kousek.

První dojmy - Po řádném vyčištění je to fakt krasavec a jsem z jeho savu nadšenej, motor chytá na drc a vše funguje jak má.

V 15 ti jsem si udělal první řidíčák a na mustangovi jsem začínal, měl jsem ho po otci. Už je to víc jak 15 let, tak jsem si na něj chtěl oživit vzpomínky a rovněž rozšířit svou sbírku o další kousek v původním stavu. Mustang je opravdu zachovaly, dá se říci po prvním majiteli, najeto 6800km. Je k němu i origo dobová lékárnička, lepení, žárovky a nářadí. Jízdní vlastnosti asi nemá cenu popisovat, kvůli nim jsem ho nepořizoval.

Marty68
Marty68 napsal 12.10.20 v 19:57 10b.

krasavec

Gotty15
Gotty15 napsal 18.04.16 v 00:08 10b.

bruttopyr
bruttopyr napsal 14.01.16 v 22:57 10b.

Nádherný stav!
Já jsem vozil ještě šroubovák zapíchnutý v předním světle, abych to mohl každou chvíli někde nedobrovolně tunit...

Quake_J
Quake_J napsal 05.12.15 v 12:59 10b.

Taky to byl můj první malý motocykl, rád na něj vzpomínám. Tvůj vypadá, jako nový. Přeji hodně zábavy a šťastných kilometrů.

JirkaGS
JirkaGS napsal 05.12.15 v 10:02

Díky, mám z něj fakt radost, co si pamatuju, tak jsem se v tom pořád hrabal, protože to nejelo a tenhle chytá na drc, drží volnoběh a jede fakt pěkně